Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyorsítsam fel a...

Hogyan gyorsítsam fel a mobilomon az internetet?

Figyelt kérdés
Egy 30MB-os játékot 2 óra alatt akar letölteni.

2015. szept. 26. 22:10
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Hogy tart neked 3G fel napig?????

Nekem az 1G kitart 1honapig ugy hogy nem toltok le semmit csak wififel a suliban:))

Opera elvileg sporol adatot de ne varj csodat tole. Inkabb a sporolas eredmenyes:)

2015. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sok nagy méretű játékot töltök le, van hogy egy nap több filmet nézek mobilon youtube on vagy neten kb. 2órás filmek, meg zenéket is és videokat is szoktam letölteni. Hát így kevés a 3GB.
2015. szept. 27. 11:09
 13/26 anonim válasza:
Hat akkor itt a wifi a megoldas.
2015. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
És mivan hogyha wifizek és kiderül hogy13GB ot használtam? Azt anyám nem fizetné ki. Azért kérdem mert volt már olyan hogy elfelejtette lassítani a szolgáltató és ameddig nem hagytam abba a használatát addig nem tudta lassítani és amikor már újra lasította kíderűlt hogy elértem a 10GB ot.
2015. szept. 27. 13:16
 15/26 anonim ***** válasza:
Wifi-ért neked mióta kell fizetni az az otthoni internetet szórja szét.
2015. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor kell fizetned ha nem korlátlan adatforgalmú az internet előfizetésed, de kinek van már olyan a világon otthon.
2015. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Sei nincs inyen. Vagy mi van?
2015. szept. 28. 22:51
 18/26 anonim válasza:
Milyen otthoni neted van? Ha korlatlan akkor wifizhetsz orrba szajba nem lessz tobb a szamla:D
2015. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ha a wifi ingyen van akkor mobilnetér mért kell fizetni?
2015. szept. 29. 16:37
 20/26 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz mint aki nem érti. A mobilnet egy adott pl. 3 Gb internetet ad ha elhasználod akkor elfogy és vehetsz megint de mond már meg nekem ha az otthoni interneted korlátlan és wifi routeren te rácsatlakozol miért fizetnél többet, úgy csinálsz mintha az otthoni internetért nem fizetnél, tud meg hogy az is pénzbe kerül, és ha meg ilyen hülye vagy hogy nem érted meg a válaszolókat ne is vegyél magadnak routert wifizél a tescoba ha neked ott jó meg fizesé 50.000 Ft-ot a filmnézéseidért amikor azt inkább nézhetnéd a gépen hogy megmaradjon másra a telefonon.
2015. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!