Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fóliát vegyek fekete...

Milyen fóliát vegyek fekete iPhone 6-ra ami nem látszik illetve nem annyira feltünő?

Figyelt kérdés
Szóval kb.1,5 hónapja van fekete előlapú ugynevezett Silver iPhone 6-osom es a problémám az,hogy hiába az igéretek bizony hogy karcolódik a telefonom.Na de viszon a fóliákkal az a nagy bökkenő hogy a feketén nagyon làtszanak így hogy nem fedik be az egész képernyőt. Sima fóliàt rakattam rà egy hete de valami szörnyen csúnya ahogy làtszik hiába lett szépen felrakva...Akinek ez a telefon van,hogy oldja meg a fóliázàst hogy a telefon védve legyen de megis jól nezzen ki és esztétikus legyen? A választ előre is köszönöm!

2015. szept. 26. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete telefonom van, igaz nem iphone és tokban bőr tokban tartom fólia nélkül. Nem karcolódik. :D
2015. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi ide itt valami nem stimmel. "fekete előlapú ugynevezett Silver iPhone 6" A silver az fehér előlapos, ilyenem van, max space grey van neked, ami fekete. Vagy klón.

Ha az ebayen rendelsz, max ha nem selejt a fólia, tehát a selejten kívül az is kompatibilis lesz vele és nem fog kilógni mert a kijelző méretére van tervezve.

Tanács: anti-spy kijelzőfólia. Vastagabb és karcállóbb. És könnyű feltenni, kevéssé buborékosodik. És oldalról teljesen feketének néz ki a kijelző, mert csak a használója látja a kijelzőt nincs olyan hogy más előbb elolvassa az üzeneted, vagy pl a metrón a melletted ülő belelát a játékodba - itt csak te látod, szóval ezt ajánlom. és megy a fekete előlaphoz. És nem értem hogy hogy karcolódik a telefon. Én többzzör ejtettem már le, és még így is bírja,pl betonra esett oldalával és ott karcolódott meg, ennyi. Jó, nem szoktuk karcolgatni kulccsal tűvel stb mert az tényleg árt de azért nem volna szabad ilyennek lennie.

Még egyszer. Ezt az anti-spy fóliát javaslom, az országban a legtöbb telefonos boltban nincs csak rendelhető ebayről, aliról, de ez a legjobb.

[link]

(az eladót nem ismerem csak egy képet linkeltem be, hogy lásd, mire gondolok).

2015. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is fekete iphone 6 van, xprotector 0,20-as edzett üveg van rajta, teljesen letapad, nem látszik hogy rajta van, tapintásra pont olyan mint a kijelző viszont jó erős, nekem jobbnak tűnik mint pl. a nillkin https://www.youtube.com/watch?v=VzRH_Pel0HE
2015. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg,nem jól írtam a nevét,igazad van,space grey. :) Nekem olyan a fóliám hogy illeszkedik a telefonra de oldat egy kis rész kimarad,nekem eddig még minden szaküzletben azt mondták hogy mivel az Iphone 6 ilyen lekerekített kialakítású ezert nem lehet rà olyan fóliàt kapni ami teljesen befedi,de megnezem azokat amiket ti mondtatok.Igazából ezek nem durva karcok,hanem erős fényben bizonyos szögből látszanak csak,de én úgy tudom ennyinek se szabadna lennie. Tuti nem hamisitvany,Ausztriaban lett veve Media Marktban.
2015. szept. 27. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] Erről a fóliáról mi a véleményetek? Ilyen van vkinek? Kevésbé làtszik így hogy fekete a széle?
2015. szept. 27. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
ez jól néz ki, xproból minden jó, nem tudsz vele mellényúlni
2015. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!