Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik típust választanátok...

Melyik típust választanátok az alábbiak közül (lehetőleg némi magyarázattal, infóval)?

Figyelt kérdés

Két verzió van:


1,

Samsung Galaxy Core Prime VE

vagy

LG Leon


2,

Samsung Galaxy Core Prime VE

vagy

Samsung Galaxy Grand Prime VE

vagy

Samsung Galaxy A3+Levelbox

vagy

Samsung Galaxy 5

vagy

Sony Xperia M4 Aqua

vagy

Sony Xperia Z3 Compact

vagy

Alcatel Idol 3

vagy

Micosoft Lumia 640

vagy

Huawei P8 + JBL E30

vagy

LG Leon

??


Érvek, ellenérvek? Magas alap-előfizetés miatt a fenti két kombinációban 1-1-et kapok ingyen, de nem tudok dönteni.

Segítene valaki, aki ismeri jól ezeket a típusokat?


2015. szept. 27. 12:01
 1/8 A kérdező kommentje:
még infónak: a net annyira nem meghatározó, elsődleges a telefonfunkció nálam, ezért a minőség, de persze ha van rajta némi extra, akkor elgondolkodnék ...
2015. szept. 27. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
A Z3 Compact-nak a legjobb a kamerája, de ha az nem számít, akkor a Huawei P8, hardveresen egyértelműen a legjobb ezek közül! De nem értem, mi ez a két verzió, minek így bonyolítani?? Miért nem elég összevonva egy kérdés, "melyik ezek közül a legjobb telefon?" Még ha esetleg külön variánsban van, a válaszok után már neked is egyértelműbb lenne a dolog!
2015. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mert két külön lehetőség, azaz 2 db telót kapok, az egyikben a kettő közül lehet választani, a másikban meg a 2. pontban felsorolt sok közül ... mi ebben a fura?


az meg fura h a Huaweit mondod, de oké, én elfogadom, csak azt hittem, a Sonyra tippel mindenki. na oké, hátha még vki hozzászól.

2015. szept. 27. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:

kamera meg nem elsődleges. persze nem árt, de nem az a döntő.

és látod, így most továbbra se tudom, hogy az egyik csomagban az LG-t vagy a Samsungot válasszam :((

2015. szept. 27. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Z3c a legjobb ezek közül, azért mert sokáig lesz támogatva, a kamerája szerintem ennek a legjobb,és jó a telefon minősége is
2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
minek neked 2 teló? am z3c és lg leon mert nemszeretem a samsungokat, manapság minden 2. embernek olyan van
2015. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oké köszi, csak olyanokra lettem volna kíváncsi h esetleg anyagminőségben valamelyik kritikán aluli-e, ill. processzorban, elöl-hátul HD kamerában jobb-e vmelyik és hogy nincs-e köztük közismerten szériahibás típus ... ilyesmik.


ja és egy nagyon fontos dolog: melyiken van a legmodernebb android rendszer?

2015. szept. 27. 17:25
 8/8 A kérdező kommentje:

+ esetleg vmelyik dupla SIM-es-e, és netán az átlagnál nagyobb beépített memóriás-e.


végül is ezek lennének a meghatározó tényezők számomra, azt hiszem. (tudom, igen magam is kikereshetném, csakhogy az messze nem ér annyit, mint a tapasztalat, na meg egy esetleg tényleg hozzáértő ember véleménye ....)

2015. szept. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!