Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a selfiebot?

Hogyan működik a selfiebot?

Figyelt kérdés
Láttam olyan szelfibotot amin volt egy gomb,ahol fogjuk.De ezt nem tudom elképzelni,hogyan műküdik.Hogy lehet azt a gombot működésre bírni?Főleg egy olyan telefonnál amivel csak tapicskolással lehet képet készíteni.Egyébként olyan szelfibotra lenne szükségem amibe kompakt fényképezőgépet is bele lehet tenni.Eddig azt hittem,hogy időzítő használatával együtt kell használni a botot,de múltkor láttam egyet amin volt gomb,szóval most már nem tudom :)
2015. szept. 29. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefonra lehet tenni olyan fotó alkalmazást, ami lehetővé teszi, hogy bluetooth eszközzel is lehessen exponálni. Van sok, például: [link]

Sima bothoz is lehet venni bluetooth távirányítót( [link] vagy akár egy bluetooth hangszóró, vagy fülhallgató is megfelel.

Fényképezőgépre persze nem tudsz programot rakni(kivéve, ha netán androidos), meg többnyire bluetooth sincs, így azoknál marad az időzítős módszer.

2015. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!