Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536-os telefonnál mi...

Lenovo A536-os telefonnál mi ez? (képekben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este óta időnként megjelenik ez a fehér sáv felül.

[link]


Ha rákattintok ez az ablak jelenik meg( két képre osztva máshogy nem tudtam lefotózni)

[link]


[link]


Ki lehet X-elni.De pár perc múlva újra előjön a sáv akár videózok,fotózok,messengeren írok szóval mindenhol.


Mi lehet ez?


2015. szept. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem piszkáltál bele a telefonba valamilyen root programmal? Vagy valami alkalmazást telepítettél mostanában?
2015. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel két SIM-es és ezt jelzi így arra rámentem és "kényszerített leállítást" választottam,hogy eltűnjön a felkiáltó jel.De ezt már hetek óta csinálom eddig nem volt gond. Mostanában ilyen emoji keyboard( színes billentyűzetet) telepítettem,múlthéten. Viszont utóbbi pár napban nem csináltam rajta semmit.Mondom tegnap estétől jelzi.
2015. szept. 29. 17:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Első mondatba,hogy csak egyik SIM-et használom másikat nem.
2015. szept. 29. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a kényszerített leállítás biztos nem, én is szoktam néha csinálni, de én már meguntam :D

Az az igazság, hogy fogalmam sincs mi lehet a baja, csak találgatok.

Egyáltalán tudsz vele telefonálni?

Ha behozod a tárcsázót és beírod ezt: *#06# akkor kidobja az IMEI számod(az a jó ha igen, ha nem akkor valami gebasz van)?

2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudok telefonálni és engem is tudnak hívni.Minden tökéletesen működik rajta.


Megnéztem igen kihozza.


Lehet majd ha megyek befizetni a teló számlát rákérdezek ott,mert van ott egy srác aki minden telefonhoz nagyon ért,hát ha tudja mi lehet ez. Szoftver frissítést is nem rég csináltam.

2015. szept. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!