Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A töltővel lehet a baj?

Szelena97 kérdése:

A töltővel lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tönkrement a töltőfejem, nem érintkezett, nem töltött...Vettem ma egy másikat, ezzel rendesen fel is töltött...DE amíg töltőn volt a telefonom, az érintőkijelzője használhatatlan lett..nem azt nyitotta meg, amit akartam, de ha levettem a töltőről, akkor normálisan működött a kijelző.

Mi lehet a baj? (A gyári töltő 0,85 A volt, amit ma vettem az pedig 2 amperes...)



2015. szept. 29. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány voltos? Ha az stimmel akkor nem lehet nagy baj, bár kicsit kisebb talán nem ártott volna.. Mert elvileg nem szabadna kárt tennie benne csak lehet hogy a készülék érintkezői nem nagyon bírják a 2 Ampert.. Eredeti töltővel volt ilyen gond?
2015. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eredetivel sosem...de most már vettem egy másikat, ami kb ugyanolyan mint a régi és most jól működik :)
2015. okt. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!