Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Pajzánka kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy új telefont,de nem tudom melyiket válasszam!Vagy esetleg javaslat más telefonra,ami hasonló,de cserélhető aku....

-Sony Xperia Z3/Compact(eddig sonys voltam)

-Huawei P8/Lite(sok jót hallottam róluk)

-Htc M9(tetszik a külső & belső,viszont olvasom,hogy melegszik)

-Samsung Galaxy Note 4 (márt nincs a Mobilnál)

-Nokia Lumia 930 (Windows)

Érdekelnének a vélemények is!

Válaszokat köszönöm!



2015. szept. 29. 21:00
1 2
 1/12 Neuhauser László ***** válasza:
100%

Én HUAWEI párti vagyok de ízlések és pofonok, illetve ár/értéket kell inkább nézni


Samut utálom, SONY-ól sok riosszat hallok, nekem 2012 óta csak HUAWEI van, de az U8500-as a mai napig működik rendesen (600Mhz EGYMAGOS CPU, 256 MB RAM, Gingerbread (CM7.2) ) szóval a HUAWEI még mindig bírja, most egy P7-est nyüstölök de 10 hónap alatt egyszer se fagyott le

2015. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Z3, de ha van pénzed HTC M9-re akkor én inkább beruháznék egy SONY Z5-re.
2015. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Ami bejön akkor azt vedd meg.
2015. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azért kérdés,mert talán vannak olyanok,akik használják is ezeket a telefonokat vagy jobban értenek hozzá mint én.....ja és ezek azok amik bejönnek!
2015. szept. 30. 10:30
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy huawei p8 lite-om és semmi bajom nincs vele:) nyugodtan megveheted! :)
2015. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket akasz, akkor ennyiből már az alcatel pop d1-et is megveheted.
2015. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az alcatel pop d1 ott kezdődik,hogy 512mb ram,tovább nem is jellemezném!

Amúgy meg van a telefon,még pedig a Huawei P8.....

Majd véleményt írok 1-2 hét után!

2015. okt. 3. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Erős csúcskészülékkel rukkolt elő a Huawei, amely a küllem és a kamerák tekintetében is megszorongathatja a riválisokat, ám hiba is becsúszott a gépezetbe.
2015. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És milyen hiba?
2015. okt. 7. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Huawei P8 2680 milliamperórás telepet kapott, és a gyártó általában ügyesen bánik az akkumulátorral, a jelenlegi szoftververzión azonban erősen ingadozott az üzemidő, alighanem az Android 5.0 inkonzisztenciáinak köszönhetően. Főleg az Android rendszer név alatt futó folyamat terhelte meg a készenléti fogyasztást, így a szokásosnál akkor is jobban merült a készülék, amikor nem használod
2015. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!