Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Samsung Galaxy...

Iphone 4s vagy Samsung Galaxy S3 NEO?

Figyelt kérdés

egy áron van a két telo mind kettő új

65 ezer ft


Iphone 4s 8gb független


Samsung Galaxy s3 NEO független


fb,messenger,netezés,youtube

melyiknek jobb az akksija?

melyiket válasszam?

köszönöm

nekem az s3 neo jönn be jobban. de azért megkérdezlek titeket is



2015. szept. 29. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát leginkább egyik sem :)

Ennyi pénzért már telefont lehet venni nem ilyeneket.

Samsung g. S3 neo: régi, lassú, frissítés nincs, rossz a ram használata...gyakorlatilag egy szoftveres hulladék. Mint kb s4 de inkább s5 alatt mind.

Iphone: szintén régi. 90%, hogy az Ios 9 volt rá az utolsó verzió, ami kijött. A 8Gb nagyjából semmire nem elég (max menőzni). Nem érdemes megvenni.


Ha iphone akkor 5/5c alatt ne!!

Ha droid akkor ennyi körül pl huawei p8 lite brutál ajánlat. Vagy ott a xiaomi redmi 2 pro.

Wp-ben ott a lumia 640XL.

Kicsit többért van nexus 5, vagy lg g2 is. Meg sorolhatnám még ;)



Ha mindenképp ez a kettő, akkor az i4s. De a helyedben elfelejteném mindkettőt.

2015. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"fb,messenger,netezés,youtube "

Ezekre fölösleges drága telefont venni.

Nézz összehasonlító oldalakat, hogy melyiknek jobb az aksija.

Lehet az iphone 8gbs, de még az én őskori telefonomba is lehet 32gb-s memóriakártyát rakni.

2015. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen Nexus.
2015. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

S3 Neo egyértelműen! 1: az iPhone-nál leginkább csak a márkanevet kell megfizetni, a 4s ráadásul már elavult, és a 8-ból felhasználható kb. 5 GB nem sok mindenre elég. 2: az S3 Neo 50 ezer Ft alatt az egyik legjobb Androidos, az LTE hiányát leszámítva hardveresen a legjobb!

Szóval mindenképp a Samsungot ajánlom, de azt már 44 ezerért is megkapod, 65 ezerért meg sokkal jobbakat is nála, például Huawei P8 Lite, Sony Xperia M4 Aqua, vagy Lenovo S60!

2015. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Itt egy videó az egykor szépreményű, sikeres S3 és az i4s összehasonlításáról. A Samsungot azóta butították kicsit, és megszületett a neo.. :/


https://www.youtube.com/watch?v=msPHKs8cmbs


Figyeld, ahogy a kétmagos i4s veri a négymagos koreai csodát! :) Figyeld, ahogy a samsungnak 2x annyi memória sem segít, hogy jobb felhasználói élményt nyújtson! :)


Samsung? Neeeeee, légyszi!

2015. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most csak a Samsungon belül: a Neo a butított változat?? Ezen felröhögtem! Igaz, hogy csak annyi a különbség, hogy a sima S3-hoz képest a Neo-nak hajszálnyival gyorsabb a procija és másfélszer akkora a ramja, de ne is törődj vele! :D Szoftveresen meg aztán semmi különbség!
2015. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Aki fikázza az S3 NEO-t attól megkérdezném, hogy neki olyan van? Mert látom szidni, és sz@rozni azt tudtok. Nekem S3 NEO-m van kereken 11 hónapja, semmi bajom nincsen vele. Honnan vettétek azt hogy szoftveres hulladék? Ahogy látom a kérdezőnek kikötés a YouTube. Na, egy 4,8"-as, HD kijelzőn mennyivel jobb YouTubozni, mint egy 3,5"-ös kijelzőn? Nem?, de! Az iPhoneban csak a nevet fizeted meg. Szerintem sokkal jobban járnál az S3 NEO-val, mint az iPhone 4S-el. Ez az én véleményem, kinek nem inge, gatyája, nem veszi magára!
2015. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsót adom ennyi Samsung Galaxy s3 NEO -t veszem meg nem azt a szar kis kijelzős szart
2015. szept. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!