Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet letölteni?

Miért nem lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Lumia 520-am van. Letölteném az Asphalt 8-at, de ez a rohadt **** azt írja, hogy nincs elég hely. Szinte mindent letöröltem. 1,1 gb van rajta 747 mb helyett, ami kellene hozzá. Ki-bekapcsoltam, földhöz ba**tam párszor, de nem jó! Mit lehet ilyenkor csinálni? Bocs, hogy ideges vagyok, de felbaaaasz.
2015. szept. 29. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem kell játékfüggővé válnia senkinek sem, hogy a számítógépet és telefont teli kell pakolni gigányi/megányi játékokkal!


2. Ha jól földhöz vágtad a telefont, az a büdös életbe nem fog neked megjavulni, sőt!

Olyan károk keletkeznek, amely miatt garanciáját veszíti, mert ez a TE hibádból származik!

2015. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!