Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Sony Xperia M4...

Iphone 4s vagy Sony Xperia M4 Agua?

Figyelt kérdés

Más telefon nem érdekel! Ujabb iphone-ra sajnos nincs pénzem, androidosok közül a sony-t találtam /árkategória/ a ''legjobb''-nak ha lehet ezt mondani.Szerintem túl kicsi a 4s, de sokan mondják, hogy az IOS jobb mint az android.

Szóval melyik telefont ajánljátok?



2015. szept. 29. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén: egyiket sem. Használtan nézz körbe Nexus 4-ért, vagy többért új Nexus 5.
2015. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, és érveket is tudnál mondani? Köszönöm
2015. szept. 30. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Sony! Az iPhone-nál inkább csak a márkanevet kell megfizetni, ráadásul a 4s amúgy is elavult, a Sony viszont szinte új, és az Androiddal sokkal több dolgot lehet csinálni!
2015. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyél iphonet, Kizo87-nek sosem volt, csak frusztrált, mert nincs pénze rá, ezért minden iphone-os kérdésnél leírja, hogy csak drága, de nem jó. A véleménye ezért teljesen alaptalan. Vegyél iphonet, és meglátod, megérted, mi az, ami miatt az iphone-osok nagy részének következő telefonja is iphone lesz. Velem is így történt. Előtte meg az volt, hgoy vettem egy androidos szart, ami a boltban még jól működött, fél év múlva otthon meg a falhoz vertem, és soha többet sonyt, soha többet samsungot jelszavakkal mindig kerestem a tuti vételt. Már nem kell többet keresnem, és ez nagyon felszabadító.. :) A 4s megfelelően fog szolgálni téged, nem fogsz csalódni, nyugodtan megveheted.
2015. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha internetre, meg telefonálásra kell a 4S is megteszi.


Kizo: Magyarországon az adók miatt drága, amúgy a legújabb modell is 140k körül van adó nélkül. :)

2015. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4-es, nem azt mondom, hogy nem jó az iPhone, önmagában jó, csak épp ár-érték arányban nem éri meg!
2015. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Iphone 4s el csak az a baj hogy ha jól tudom már nem gyártják és csak euronicsban találtam /de ott is csak fehérbe- és én mindenképpen feketét vennék/

+szerintem elég kicsi és tényleg elég régi már /utónbbi ellenére lehet jó telefon.

Sony mellett: akit személyesen kérdeztem, szinte mindenki azt mondta h nyugodtan vegyek sonyt mert neki még nem volt gondja vele és már több mint 2 éves a készülék.

2015. szept. 30. 16:16
 8/9 maffia27 válasza:
Üdv! Nekem Sony xperia M2 van most ideiglenesen elotte Sony xperia Z1 volt az előtt Sony Xperia M, egyikkel se volt semmi bajom sose fagyott le egyikse de az igaz hogy a Z család az túlmelegedik néha és valamit nem enged hogy hasznaljak rajta. Iphone-t azt nem tudom osztály tarsamnak van Iphone 5s és elég gyorsanak tűnik, sok funkció van rajta és nekem még a kinézete tetszik, csak egy nagyon minimalis dolog nem tetszik benne az hogy egyikse vízálló (de ez tényleg nem nagy dolog) de ha az árát nézem az Sony az megfizethetobb.
2015. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ugyanezeket hallottam a sonykrol.
2015. okt. 1. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!