Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonotok van és...

Milyen okostelefonotok van és mikre használjátok?

Figyelt kérdés
És meg vagytok vele elégedve?:)

2015. szept. 30. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lumia 435-öt használok, telefonálásra, néha filmnézésre, sok videónézésre, néha játékra és zenehallgatásra. A kamerája lehetne egy "picit" jobb, de amúgy meg vagyok vele elégedve.
2015. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos telefonom van, és telefonálásra használom.
2015. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Note 4

Egy rakás szar :) megbántam.

Nagyon már semmire se használom mert a menü is szaggat...

2015. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
BeeX Duo zenehallgatásrs fényképezésre és néha netezesre hasznalom.
2015. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 6-om van, telefon, sms, internet, task management, emailek olvasasa. Neha egy kis Angry Birds:) Az alap funkcioit hasznalom, szegyen gyalazat hogy egy 200ezres telefon kell ahhoz, hogy ezek stabilan mukodjenek.
2015. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 4S


telefonalas, pizza rendeles, ebayen listazott termekek frissitese, illetve ebay/amazon vasarlas, whatsup, jatek, fb, kalendarba emlekezteto, ebreszto ora, fozesnel idozito, fotozas, videozas, videok editalasa, emailben elkuldese, Star Walk app csillagok nezegetese ha nem tudok aludni, zenehallgatas, futasnal ido/tavolsag meres, Uber "taxi" rendeles, hotelszoba foglalas, repules elott becsekkolas (kulfoldon elek)


Nagyon meg vagyok elegedve de most hogy kijott a rozsaszin 6S, szemezgetek hogy lecserelem a 4S-t pedig semmi baja, kiveve hogy gyorsan merul (napi szinten toltom, neha naponta 2x) de mindenhol van aram, ugyhogy sose vagyok tolto nelkul

2015. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SONY Xperia E4

Netezésre, videónézésre, játékra, videó felvételre használom.

Tökéletes videófelvételt készít, a hang minősége is kiváló.

Fényképeket is viszonylag jókat csinál, bár a minősége lehetne jobb, de attól függetlenül meg vagyok vele elégedve! :)

2015. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ascend G300 Internet, fb, zene, néha egy kis játék,időjárás.
2015. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pajzánka válasza:
100%

Huawei P8

Zene,fénykép,telefonálás,netezés stb...nekem nagyon bejött amiket olvastam,és meg is sikerült vennem!

Qrva jó! :)

2015. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
i6 -voip hívások, flightradar, statisztikák, emailek, net, kis facebook :) - igen nagyon meg vagyok elégedve, nem hagy cserben!
2015. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!