Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsphon vs android. A WP...

Windowsphon vs android. A WP -nek milyen hátrányai vannak az androiddal szemben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Alig támogatott. Ezalatt azt értem, hogy nincsenek rá normális appok.
2015. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
en eddig speciel minden appot megtalaltam ami kellett, tehat a "nincsennek ra normalis appok" kijelentes szimplan hazugsag.
2015. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

WP appok száma: 340.000

Android: 1,6 millió

2015. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az andoridnak van sok felesleges , de tényleg felesleges appja , nekem most android van és alig használok valamit , ami meg tényleg kellene pl gps az meg szar ugy ahogy van
2015. okt. 1. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
"GPS" alatt nem tudom milyen elhasználást értesz, de a WP térképekben szerintem sokkal jobb. Ha letöltöd pl. Magyarország térképét a gyári appban (HERE Maps, HERE Drive), akkor _offline is_ tökéletesen működik, keresni is lehet benne. A navigáció része nem tudom, mennyire számít jónak, én inkább csak gyalogosan használom.
2015. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem arra kell a telefon,h elsőként tudd letölteni a legújabb app-okat, akkor egyértelműen WP! Amúgy mindenre van megfelelő alkalmazás a wp-okon is, csak szegényesebb a kínálat. Pl. nyáron minden tini pixwords-zel játszott. Megnéztem, a wp-on akkor nem volt ilyen alkalmazás (nem tudom,h azóta van-e). Ha az ilyen katasztrófák nem rémítenek meg, akkor a wp a legjobb választás.
2015. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zárt rendszer, ez részben jó, részben rossz. Nekem nagyon rossz, ezért számomra használhatatlan.
2015. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Őszíntén sose értettem hogy miért riogat mindenki mindenkit azzal hogy wp-re nincs alkalmazás.

Kíváncsi lennék hogy mi az az űber fontos app ami nem érhető el wp-re. Lehet hogy nem azonos néven, de funkció tekintetében sztem minden van ami szükséges lehet egy telefonra.

Említett itt egy válaszoló számokat nem jegyeztem meg de androidra milliós számot írt. Oké ezzel nem vitázok, de könyörgöm abból mi az ami tényleg kell? Mert nem hiszem azt hogy a 100 cheat alkalmazás/játék annyira fontos viszont az alkalmazás számokat igencsak megdobja.


Hogy a kérdésre is válaszoljak.5 évig használtam androidod és a családba is mindenkinek android van, akad felső kategóriából is. Akad, fagy időnként az idegbaj kerülgetett engem is és a családomat is. Én váltottam wp-re és imádom. Eddig még nem fagyott meg, nem kaptam hülyét egyszer sem.

Pl. én nagy candy crush fan vagyok. Android: Ha épp nem akar működni akkor megáll a betöltésnél és megfagy a telefon, lehet kivenni az aksit és újra indítani mert nem reagál semmire. Ha a wp-n nem akar épp elindulni az alkalmazás akkor egyszerűen kidob de a telefon hibátlanul működik tovább és a felhasználóra bízza hogy megpróbálja-e újra elindítani a játékot vagy sem, de jellemzően 2. próbálkozáskor már működik nem dob ki.

De eleve én fél év alatt 2x tapasztaltam hogy kidob, míg androidon naponta 2x megfagy. Nem mindegy.

És ez igaz az összes többi alkalmazásra is.

2015. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont a legfontosabb alkalmazások hiányoznak sajnos. Persze minden eset egyedi.


Az én esetemben pl. kéne egy rendes zenelejátszó, de nincs olyan, mert egyik sem tudja megjegyezni, hol tartottam éppen, ami egy többórás hangfelvételnél nagyon bosszantó, és alig akarják megtalálni a frissen felmásolt zenéket, ha egyáltalán...


Videólejátszót egy jót találtam, de az meg gyakran úgy omlik össze, hogy újraindítja a telefont, és nem áll le akkor sem, ha valaki hív.


Nem mondom hogy az Androiddal nincsenek problémák, de a fenti példákat simán hozza.

2015. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az én esetemben pl. kéne egy rendes zenelejátszó, de nincs olyan, mert egyik sem tudja megjegyezni, hol tartottam éppen, ami egy többórás hangfelvételnél nagyon bosszantó, és alig akarják megtalálni a frissen felmásolt zenéket, ha egyáltalán... "

Nekem a gyári tudja, amíg nem kapcsolom ki a telefont. (Mármint az első dolgot, a másodikkal még nem találkoztam.)


"Videólejátszót egy jót találtam, de az meg gyakran úgy omlik össze, hogy újraindítja a telefont, és nem áll le akkor sem, ha valaki hív. "

Én sokáig ebből is a gyárit használtam, de most áttértem az mkv fájlokra, és sajnos a Lumia 930-on nem játssza le a gyári. (Úgy tudom, hogy az eggyel frissebb szoftveren - amit pl. a 830 megkapott - le tudja játszani a gyári is.) Azóta a VLC-t használom problémamentesen.

2015. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!