Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom random hívogat?...

A telefonom random hívogat? Miért?

Figyelt kérdés

Telefonom egy 4 éves érintős NOKIA minap kezdte el azt, hogy a hívogat embereket.


A hívott fél szerint én hívtam 10:22-kor. A telefonom szerint akkor nem volt kimenő hívás, és nem hívtam senkit sem. Az ő telefonja pedig mutatta hogy bejövő hívás az enyémről, ekkor és ekkor. 5 perccel később, amikor újra meg akartuk nézni, az ő telefonjából is eltűnt a hívás nyoma.


1-2 hónapja kezdte ezt el.


De miért? Egyszerűen nem értem. lezárva rendesen, "hív" embereket, aminek nincs nyoma. Ez hogy van?


2015. okt. 1. 17:58
 1/3 anonim válasza:
valószínüleg a telód meghibásodott vagy valami elromlott rajta.
2015. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és az ismerősömé is?


Mert neki meg eltűnt, es az én telefonom helyett egy teljesen ismeretlen számot hívott akkor amikor én elméletileg hívtam.


Tehát ő telefonja kiírta, hogy hívtam, az enyém nem. Az ő telefonjából a hívás ideje és maga az egész eltűnik rejtélyesen, majd 5 perccel később az én bejövő hívásom helyett egy teljesen ismeretlen számott hívott az ismerősöm, abban az időpontban, amikor elvileg én hívtam őt.

2015. okt. 1. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én telóm is ezt csinálta
2015. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!