Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg windows...

Mennyire éri meg windows phone-t venni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egy windows phoneon. Hogy miért? A mostani androidos telóm dögledezik, pl. wifire nem csatlakozik rendesen, lassú mint a dög, pedig nincs rajta vírus... És új kéne. Ihponera nincs pénz. Nem most venném a telefont, kivárnék valami leárazást pl. karácsonyi leárazások. Nem, nem akarok android telefont!!! Elég az androidból! Tehát: szeretnék megszabadulni az android lagjától, de nincs pénzem iphonera.

2015. okt. 1. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá maximum? Amúgy teljesen megéri, fényévekkel jobb a Laggdroidnál. Nekem 535 van, egy problémám van, hogy nem vettem meg előbb a Lumia-t (január óta használom)
2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szuper. [link] ez, vagy

[link] ez.

Max. 40k Mesélek egyet a lagdroidos telómról: egyik oszt.társamnak még a 7 éves Nokiájával is sikerült felmenni... és a többieknek is sikerült, habár a többségnek androidja van... de akkor is... az én telómon olyan rosszul van optimalizálva az android, hogy az művészet....

2015. okt. 1. 20:39
 3/19 A kérdező kommentje:
De leginkább ez az, ami tetszik. Ugyanis fekete színű kéne: [link] Nagy különbség nincs árban.
2015. okt. 1. 20:41
 4/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért az 535 kiváló választás!
2015. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, megy a zöld :) Alig várom, hogy megszabaduljak attól a g**ci telefontól. :D Egyáltalán nem biztos, hogy ezt a telót választom majd (kicsit később fogom majd venni), de muszáj volt informálódnom. :)
2015. okt. 1. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jók a lumiák.Milyen a "laggdroidos" telód :D (mármint milyen fajta)?
2015. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vodafone Smart 2. Anno rengetegen ajánlották, sőt még a mobilarena.hu is pozitív véleményt írt róla. Nem kellett volna hinnem ennek, de nem baj, most már mindegy.
2015. okt. 2. 15:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De attól még ne utáld meg a droidot.A nagy részük tényleg szar de a nexusok,motorolák(moto-k),oneplus pl nagyon jók.De 50000-ig csakis lumia
2015. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, és én max. 40k-t tudok befektetni. Az androidot megutáltam, ennyi. Volt jobb telefon a kezemben, de az is csak laggolt állandóan (lagdroiddal ellátva) Pfuj. És ezzel a linux disztróknak rossz hírét keltik :(
2015. okt. 2. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:

Oks.Egy lumia 640-re nem tudsz még beáldozni egy kis pénzt.Nem bánnád meg.

[link]

2015. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!