Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A (z) android. Process. Acore...

A (z) android. Process. Acore folyamat leállt. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
SG3 Neo. Töröltem dolgokat belőle, amik nem kellettek. Gépről is, úgy, hogy bedugom gépbe és törlés. Fogadni mernék hogy a facebook mappa törlése után kezdett el. nos ezt kiírni. Illetve ebbe biztos vagyok (A Facebook ősidők óta nincs rajta, de a mappája, vagy mi az isten, rajta maradt, azt töröltem. Na de mit csináljak, hiszen állandóan ezt a hibaüzenetet adja ki? Nem tudok telefonozni, mert ezt adja ki, leokézom, és úja kezdi. Jó lenne elkerülni a rendszer újratelepítését, hiszen nem akarom elölről kezdeni a játékokat és még sok fontos dolog van benne, ami el fog veszni újratelepítésnél, gondolom én. De persze ha csak az a megoldás, akkor ok, megteszem. De van esetleg más, egyszerűbb mód? Mit csináljak?

2015. okt. 1. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!