Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes "új" telefont...

Rajmond555 kérdése:

Hol érdemes "új" telefont venni? Online GSM bolt, GSM bolt vagy esetleg kéz alól?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Apple Iphone 5s készüléket, de nem tudom hol lenne érdemes.

1

Az Online GSMben- új készüléket lehet kapni 135 ezer körül, de viszont azt hallottam hogy nem mindig(?) magyar a menü, nem adnak dobozt csak készüléket. Ez valóban igaz lenne?

2

A helyi GSM boltban- lehet kapni 110ért 2 hónap garival, dobozzal, viszont ez nem új készülék

3

Kéz Alól- 90-100 körül lehet kapni olyat, aminek van papírja, de az a hátrány hogy nem mindent tud az ember kiprobálni(Wifi)

Szerintetek mi lenne a jó döntés?



2015. okt. 2. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát én netről rendeltem telefont, úgy hogy felhívtam őket megkérdeztem a garanciát a magyar nyelvű menüt, tök rugalmasak voltak, válaszolgattak, majd megrendeltem, 3 nap múlva már háznál volt. :) ujgsm.hu innen rendeltem.
2015. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyik se.Olyan helyről vegyél ahol 1 vagy 2 év gyári gari van,magyar nyelvű,bontatlan,új,minden tartozékkal,kártyafüggetlen

[link]

2015. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én annyira nem bíznék az újgsm-be.Még az i5s képének is 5 van kitéve :D
2015. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Expansys-ről rendelj.
2015. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2015-ben az internet az egyetlen nyerő hely. A mezei boltokat a lúzereknek tartják fenn.

Ebay, aliexpress.

2015. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem mindig magyar a menü, és nincs doboz, csak készülék" - igen, GSM Vonal és GSM Home, ezekre jellemzőek ezek, de ezeket az oldalakat messziről el kell kerülni, olcsók ugyan, de pont az említettek miatt a legrosszabbak! Ettől még nem kell általánosítani a webáruházakat! Mobilbirodalom, Mobilkereskedés, Mobilvarázs, ÚjMobilok, XXL GSM, VIP-Phone, Turbado, B-Tel - ezek például nagyon jók: gyári dobozban, összes gyári tartozékkal, magyar nyelvű menüvel, 1 vagy 2 év garanciával, 1-2 munkanap szállítási idővel, a legjobb árakon. Közülük például a Mobilkereskedésben gyári garanciával, az XXL GSM-nél pedig akár 3 év garanciával is kapsz telefont!

Ráadásul nem csak, hogy teljesen új telefonok, de még szállítási költséggel együtt is olcsóbbak, mint ha személyesen bemennél valami más igazi boltban!

Most láttam példa, hogy a 16 gigás 5S a Mobilvarázs-ban, az XXL GSM-nél, és az ÚjMobilok-nál is 136 ezerért van, Mobilbirodalom-ban is csak egy ezressel drágább, ezekről a helyekről hidd el, megéri, nem fogsz csalódni!

2015. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Én meg azt mondom hogy nemzetközi boltból vásároljon.Mert az biztosan megbízható,gyári garanciával adja.Magyar menü az meg nem számít.Attól még 1 telefon webshop nem lesz jobb.Én messziről kerülném az ilyen olcsó mobil webshopokat.Ami még jó:MediaMarkt,Edigital.Expansys meg a legjobb.
2015. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez még a többitől is jobb árakkal rendelkeznek.

[link]

2015. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
41%

En az uj gsm nevezetu kokler cegnel vettem 160 000 -ert!

Iphone 5s ahogy mondjak ha valami szharul indul,szharul is vegzodik es lass csodat igaz a mondas!

Azt hazudtak,hogy a futar atalakitja a simet nano simme! Na persze!

Kijott a srac se szamla se uvegfolia amit kertem,es se nano sim atalakitas.

De! A szamlan persze feltuntettek az uvegfoliat annak ellenere,hogy megsem kaptam.

Ket napra ra jott minden postan.

A keszulek ket hetig mukodott,pontosabban az ujjlenyomat olvasoja,majd egy honap mulva a keszulek is lefekudt!

Most mar masodik hete van garis szervizbe,de se hire se hamva.

Ket dolgot tudok levonni,vagy rohadt lassuak az alkalmazottak az applenel,vagy sok a munkajuk,amibol arra merek kovetkeztetni, hogy sok a rossz keszulek,tehat ez egy szhar marka!

En tobbet nem vennek ragottalmas cuccot az biztos.

2015. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Az apple készülékein ha japánba veszed még akkor is van rajta magyar nyelv.

Én eddig mindig webshopból rendeltem árukeresőn kinéztem a boltot ott mindig kamu ár van kint ha rákattintasz akkor a weboldalukon a magasabb ár az igazi ára a készüléknek. A kevesebb az a tartozék nélkülire vonatkozik ami amúgy általában soha sincs.

Apple készülékeire 1év gyári garancia van ami az aktiválástól indul a legtöbb webshop emellé szokta adni a saját 1-2év garanciáját ami semmit se ér. Az apple garanciánál viszont nagyon fontos hogy az euból származzon a készülék különben itt nem érvényesíthető a garancia.


Ha használtan vásárolsz gsm boltba akkor nagyon vigyázz mivel rengeteg ott a hibás készülék ki tudja mivel javították elötte...

Ha kéz alól szeretnél venni akkor a hardveraprót tudom ajánlani.

2015. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!