Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 lefagyott...

Samsung galaxy A3 lefagyott és nem reagál semmire. Kivettem a kártyát és a micro SD t. Nem reagál hívásra, töltésre, megállt a kép. És mielőtt valaki írná, NEM lehet kivenni az akkut. Sem a hátát levenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanilyen bajom volt vele. Megpróbáltam mindent és a legvégső próbálkozásnál sikerült:) Nyomd meg egyszerre az összes gombot 5mpig.Jónak kell lennie.:)
2015. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
sziasztok! ha az összes gombot egyszerre nyomjuk akkor nem teszi újra? tehát nem tűnik el semmi róla?
2016. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
oké, már megcsináltam, nem tűnt el semmi :D
2016. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
vissza küldtük. mindent újra raktak. most nem fagy le. rotkán akadozik
2016. márc. 20. 14:42
 15/22 anonim válasza:
és ott mire kell nyomni?
2016. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha csak újra akarod indítani mert lefagyott akkor bekapcsoló gomb+hangerő le kb 5-10mp-ig nyomva tartva. Ha szoftverrel akarsz mókolni, recovery módba a bekapcsolás+home+hangerő fel, download módba a bekapcsolás+home+hangerő le kombinációval tudsz belépni. Egyébként hallottam olyat hogy meg tud hülyülni a telefon ha túl régi sim kártya van benne. Gondolok itt lassulásra, teljes lefagyásra. Ez orvosolható azzal hogy bemész a szolgáltatód boltjába, és igényelsz egy új sim kártyát.
2017. ápr. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 szonata ***** válasza:
A minap én is így jártam. Kétségbe estem, hogy komoly gond lesz a vadonatúj Á/5 2017-es telefonommal. Amit itt leírtatok, nagyon hasznos volt, mert megjelent a logó, kis idő után kérte a simkártya feloldó és a képernyő kódokat és tökéletesen működik. :)
2017. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyan ez a problémám csak nekem tabletnél abszolút semmire nem reagál akármit csináltam mindent próbáltam de nem működik semmi. Csak a a 4 kombinációs gomboknál fel le hang kikapcsoló home gombnál rezeg kb 10mpkent. Valaki nyugtasson még h nem kuka a műszerxddd
2017. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Minden unibody (beépített aksi, nem tudod levenni a hátulját) házas telefon tulajdonos figyeljen. Ezeknél a telefonoknál az áramkört megszkítani úgy lehet ha a Hangerő le + Bekapcsoló gombot nyomva tartod addig amíg nem indul újra a készülék.
2017. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Samsung G A3 (2017)-es telómmal ma reggel volt ugyanez és végre sikerült több próbálkozás után is újraindítani a billentyű kombókkal! :) De akkor sem örülök, h lefagyott, augusztusban vettem! Ettől függetlenül még jó a telefon, nem szükséges szervízbe adni/szolgáltatónál megmutatni? Miért fagynak le ezek az "okos", drága telefonok? Ha egyszer lefagyott, máskor is előfordul?
2018. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!