Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ebből bármi bajom?

Lehet ebből bármi bajom?

Figyelt kérdés
Voltam telenorban hogy legyen mobilinternetem. Mivel számlás előfizető vagyok ezért a meglévő csomaghoz kértem,mert nem akartam váltani. Olyanokat ajánlottak,hogy 500 MB ezer valamennyi,1 GB meg majdnem kétezerbe kerül. Aztán felajánlott egy olyan lehetőséget,hogy 10 GB netet kapok hónaponta plusz 3000 Forintért,de úgy hogy vennem kell egy hordozható wifi routert és az sugározná a wifit. Beleegyeztem,megvettem meg minden és itthon jöttem rá hogy a routerbe is sim kártya van és a telefonom dual simes ezért azt is bele tudom rakni a telefonba és akkor nem kell hordoznom a kütyüt.Na már most a kérdés az,hogy lehet ebből bármi bajom,hogy én így használom? Így lasabb lesz a net vagy gyorsabb?És megérte ez nekem? Én úgy érzem ,hogy igen mivel ha az eredeti simre kérek pl.10 GB internetet úgy sokkal drágábban jöttem volna ki.De javítsatok ki ha nem így van,nem igazán értek hozzá.
2015. okt. 3. 13:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!