Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek (HTC,...

Milyen telefont vegyek (HTC, Sony, Lenovo)? (többi lent)

Figyelt kérdés
HTC One M9, Sony Xperia M5 és Lenovo Vibe Shot között vacillálok. A jó kamera és az akksi (bírja sokáig és ne melegedjen a telefon) számomra a 2 legfontosabb tényező. Ti melyiket ajánlanátok? Valaki van valamilyen tapasztalata valamelyik telefonnal?

2015. okt. 3. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A jó kamera fontos, erre az egyik legelfuseráltabb Toshiba szenzoros M9-et nézet? Még a középkategóriát sem üti meg.


Ha már ilyen drága telefonokat nézel, akkor Samsung S6, ami a jelenlegi bajnok, vagy az LG G4, ami nagyon közel van hozzá. Más telefon kamera tekintetében nem éri el ezt a kettőt.


Az akksi mindegyikben bírja játékkal együtt az 1 napot is.

2015. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lg G4-et nézd meg vagy a Sony Z5, samsungot ne vegyél.
2015. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Samsungot biztosan nem veszek, rossz tapasztalataim vannak vele. HTC-m van most is (Incredible S, elég régi), és mivel jó tapasztalataim vannak vele, ezért gondoltam egy újabb HTC-re. LG G4-et is néztem, de egyszerűen túl nagy a tenyerembe, alig vagyok képes átfogni. A Sony Z5-öt is néztem, tetszik is, de nekem sajnos túl borsos az ára. A legtöbb, amit most megengedhetek egy telefonért max. 130-140.000 Ft.
2015. okt. 4. 10:16
 4/8 Véncsont válasza:
SonyZ2 őm van.Nekem bejött.Nekem napi 1-2 óra nettezéssel is bírja 2 napig.A kamera sem rossz.Persze vannak jobbak is nála.Mondjuk a Xiaomi sem rossz választás a haveromnak az van és nem cserélné el semmi pénzért.
2015. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Sony Z3-at, 130-140k körül van az ára.
2015. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A HTC-t azt hiszem kizárom, minnél többet olvasok róla, annál kevésbé tetszik. Maradt a Lenovo Vibe Shot illetve a Sony-tól mostmár több Xperia modellen is gondolkozok (M5, Z3, Z3 compact).
2015. okt. 4. 15:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Sony Xperia C5 Ultráról van tapasztalata valakinek?
2015. okt. 4. 15:39
 8/8 anonim válasza:
Lenovo Vibe Shot, én őt használom és nagyon megvagyok vele elégedve :) nagy szerelmem :)
2016. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!