Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az rbx.hu online...

Vélemények az rbx.hu online boltról? Telefont vennék.

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom!!! Használt, irtó maszatos zsíros alaplapot küldtek ki 48Ez Ft összegbe, most várom hogy mi lesz, vissza kapom-e a pénzem vagy eljárás kell ellenük.
2016. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem őket választottam végül, de akkor elkerültem egy csalódást. Sajnállak :(
2016. márc. 6. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma küldték az értesítőt hogy vissza utalják, ez úgy néz ki már 100%. Egy bajom volt az egésszel az hogy a DPD-t tőlük kell rendelni mert csak úgy vesznek vissza csomagot, és erről sajnos nem küldenek ki értesítőt még a DPD-sem! Pedig aki munkában van annak kifejezetten hasznos egy értesítő. És ezt a vevőnek vhogy meg kell azért oldani.
2016. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Senkinek nem ajanlom! Torott tv.t kuldtek,amit egybol bontas utan jeleztem nekik,visszament ket nap mulva,aztan szerviz .szerviz megallapitotta h esetlet ledobhattam en is..a ceg semmire nem hajlando ..en csinaltassam meg sajat koltsegen,termeszetesen jogi útra viszem!15napos elallasi jogom sincs,mert törött stb..de viszont van hibas teljesites,ahol nekik bizonyitani kell,hogy ep volt a termek mikor kikuldtek,termeszetesen ezt nem ellenorizte senki....Meglatjuk mi lesz belole..Sajnos ovatlan voltam en is es nem olvastam utanuk...Remelem ez senkivel nem tortenik meg ujra!
2017. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy hónapja rendeltem tőlük 180eFt értékben. Azóta se termék, se pénz. Ügyfélszolgálat nulla, amikor épp elérhető akkor sem tudnak semmit sem mondani.

Rendőrségi ügy, mindenki nagy ívben kerülje őket!

2019. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!