Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 512MB RAM mért kevés a mai...

512MB RAM mért kevés a mai játékokhoz?

Figyelt kérdés
Pl.: alcatel pop d1 hiába van 2 magos processzor (1Ghz) a RAM miatt akadnak kilépnek a játékok.

2015. okt. 5. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van amihez kevés, igen.
2015. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
saccra olyan 800 mb-on terjeszkedik a droid ha van elég ram-od.de akkor még nem nyitottál meg semmit.
2015. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ez nyilvánvalóan nem igaz, hiszen 512-vel sőt még 256-tal is működik. Annyit használ amennyit gond nélkül tud.

A kérdést meg nem értem. Azért kevés, mert nem elég, nincs mit ragozni rajta. Bonyolultabb program, több memóriát igényel, nem azért mert "mai". Most is írnak egyszerűbbeket is, ami simán elfut ennyivel is.

2015. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:

hol írtam olyat hogy nem működik 512-vel?(a windows is működik 1 gigával de akkor miért 4 gigával használod?)

az volt a kérdés hogy miért kevés,erre írtam hogy kb mennyit használ a droid ha van elég memória.

2015. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!