Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatta a telefonom...

Mi okozhatta a telefonom problémáját? Egyszerűen a szoftvert kellene frissíteni vagy az akkumulátort kicserélni a szervizben?

Figyelt kérdés
A telefonom egy 2011-es Samsung Galaxy S Plus.. Pénteken interneteztem a telefonon,amikor is váratlanul elsötétült a képernyő. Azóta egyszer sikerült bekapcsolni,de megint kikapcsolt. Eddig még sosem adódott semmilyen probléma vele. Remélem,még menthető.

2015. okt. 5. 09:50
 1/1 A kérdező kommentje:

Ugyanis,miután feltöltöttem,mindig sokáig bírta,nem merült le egyhamar,elegendő volt 3 naponta tölteni. Emellett nagyon szeretem ezt a telefont,mert ritkán fagy le,másfelől pedig könnyű kezelni az Android operációs rendszer miatt. (Hozzáteszem,nem vagyok valami jártas az informatikában.)


Sokszor előfordult,hogy nem kapcsoltam ki vasárnap.. Ez nagy probléma? Egy ismerősöm mondta időközben,hogy egy napra mindig ki kellett volna kapcsolni.. :/

2015. okt. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!