Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 50k-ert...

Milyen telefont vegyek 50k-ert max? Android wp

Figyelt kérdés

150-160eurobol szeretnék megbizható gyors telefont venni 3évre. Elsősorban androidot nezegettem de azt mondják hogy csak akkor ha jol van optimalizalva es ennyiert nem tudok valasztani? WP-k azt mondjak hogy elég jók de melyiket?

ti mit ajanlotok?



2015. okt. 5. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Lumia 640

vagy

Samsung J500

2015. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nálunk a családban a samsungok nem nagyon jöttek be. Egy év után megadta magát az aksi. Állandóan lelassul.
2015. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban két egyforma Xcover II. van. Ha cserélnék - nem tervezzük, mert tökéletesen beváltak -, csak a III.-ra.

tehát szerintem: Samsung Xcover III.

2015. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lumia 640
2015. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lumia 640!
2015. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem lumia 640 van.

Amit szeretek:

Ár

Kamera: mindent tudsz állítani: Fényerő, záridő, iso, manual fókusz stb.

Hangszoró: Nagyon jó mély van benne, sokkal jobb mint egy drágább androidos

szoftver: Egyszerű letisztult. Nagyon jól van optimalizálva. A legújabb játékok is simán futnak és nem szaggat, nem dob ki, és gyors

GPS: Teljesen ingyenes, jól működő offline gps támogatás

Microsoft appok: sok jó minőségű free app van,

LEGFONTOSABB: One Drive: 30 gb felhő, be tudod állítani, hogy minden fotót videót amit készítessz azonnal feltöltse. ha megtelik a kártyád a telefonról törölheted is, úgyis eléred a one drive-ban

Jön a w10! Én már használtam a próba verziót és elég jó. Ja és a gorilla glass. Nem kell rá fólia, bírja a kiképzést. kb 4-5 hónapja használom kapott hideget meleget, de még egy kis karc sincs rajta.


Ami nem tetszik:

Néhány tökjó alkalmazást elvett a microsoft(nem tudom miért. lehet veszteséges projektek voltak vagy a w10-re gyurnak és abban majd lesz). Ezeket egyébkként ki tudod váltani mással

A fejlesztők a végére hagyják a wp-t

Még mindig nincs jól használható hivatalos youtube és instagram. Viszont ki tudod őket váltani pl a tube cast-al és a 6tag nevű appokkal. Ami szerintem jobbak is mint az androidos változatai.


Mindent összevetve, elég sok telefonom volt már kb.: 5-6 androidos is, olcsók és drágák is. Most érzem először, hogy többet kaptam a pénzemért. Előző telómban 13 mp-es kamera volt. A 640-ben csak 8 mp-es, de magasan veri.

2015. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OnePlus One t ajanlom. A 2 is nagyon jo, de sajnos abban nincs tapasztalatom.
2015. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 lumia 640
2015. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!