Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehet egy gyenge...

Szerintetek lehet egy gyenge okostelefonból egy erős okostelefon, ezzel a modszerrel?

Figyelt kérdés
Ha van egy alcatel pop d1, és root-olom, aztán letöltök rá egy nagyon kevés RAM-ot használó launchert, azútán letörlöm az (alap) alcatel launchert, akkor akár több 100 MB RAM lessz szabad, és az erősebb mobilt igénylő játékok is jól futnak rajta, tehát egy jóval erősebb mobilom lessz. Szerintetek lehetséges?

2015. okt. 5. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb. Csak gyorsabb, de minimálisan.
2015. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szarból aranyat csinalni nem lehet
2015. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha mindent letörlök, és csak az android rendszer marad? Akkor több lessz a RAM nem?
2015. okt. 5. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb program fut annál több
2015. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert 100-200MB-al több szabad RAM lesz, nem lesz erősebb a telód xD. Processzor, GPU az ami sokat számít.
2015. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert a processor 2×1GHz. Ez kevés?
2015. okt. 6. 06:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik játékhoz
2015. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ironman 3-the offical game
2015. okt. 6. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hogy ezzel memóriát szabaditsz fel sokat számít. Nekem a sony xperia e mobil om sok esetben azért nem futtatott, vagy kilépett a játékokból mert kevés RAM-ot detektált a szoftver. Ezért aztán megszabadultam minden felesleges gyári és telepített apptól és ment rendesen.
2016. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En egy HTC-re tettem fel regen egy Cyanogen-t amibol ki voltak szedve az appok, peldaul facebook meg egy par folosleges dolog. De gyorsabb nem lett, max 50MB memoria szabadult fel es ennyi. Amikor kezdtem telepiteni ra ezt azt ugyanolyan lassu volt mint az eredeti szoftverrel.
2016. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!