Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek felérnek már a...

Szerintetek felérnek már a kínai telefonok, a nagy cégekhez?

Figyelt kérdés
Eddig Lg telefonom volt, de nem nagyon voltam vele megelégedve, mert elég sok gond volt vele(G2), és elkezdtem telefonokat keresgélni és rátaláltam pár elég szép (kínai) telefonra. Az egyik az Umi Iron nevű készülék, a másik pedig az Elephone P7000. Csak akkor lepődtem meg jobban, mikor megláttam az árukat. Szerintem, amit ezek tudnak ennyiért nagyon is megéri, és még elég szépek is.Úgy gondolom, hogy az a 8 magos mediatek tudhat annyit, mint a 4 magos snapdragon, még lehet többet is. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok ezekről a telefonokról?

2015. okt. 6. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LENOVO full kínai cég , fene tudja . A megvétele olcsóbb , nem tudni egy évet bír e , ha eladásra kerítenéd és nem befutott tizedéért menne el .
2015. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Elephoneok jok, van ra Cyanogen is. Ha teszteket olvasol, a kamerajat szoktak leszolni.
2015. okt. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jiayu g2f-em van. Tavaly augusztusban vettem, hasonló áron Xperia E1, Young 2 meg Y330 volt még ami android. A Jiayu specifikációja jobb is volt, meg jókat is írtak róla a mobilarénán szóval megvettem. A telefon azóta is megbízhatóan teszi a dolgát, igaz nem a legfrissebb android van rajta (4.2), de jól működik, nincsenek idegesítő lassulások, akadások. Azóta biztos van ennyiért jobb telefon is, de tavaly ennyiért ez a telefon nagyon megérte. A kínai telefonok többsége már nem olyan vacak mint régen.
2015. okt. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan bele lehet vágni de az ismeretlen gyártókat/ iphone galaxy s6 koppintásokat kerüld messziről.

Úgy nagy általánosságban óvatossan kell bánni a kínai telefonokkal. Olvass utánna és ismertebb márkát vegyél. Megjegyzem hogy óvatossan, mert tudtommal a jobb kinai telefonokat is hamisítják.

2015. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Egyébként nekem a kamera nem a legfőbb szempont, inkább internetezésre, zenehallgatásra, max egy-két játékra használnám.

2015. okt. 6. 09:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem, hogy Amazonról vagy ebayről megéri rendelni? Mert valamelyiknél van olyan opció, hogy ajándékként küldik el és állítólag úgy vámot sem kell fizetni. Csak nem tudom ezek mennyire megbízhatóak.
2015. okt. 6. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld europai raktarbol, akkor nem kell vamot fizetni.
2015. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyesen kell választani. Én a prestigioval nagyon megjártam.
2015. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11:53 hogy érted? Nem működött?
2015. okt. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!