Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI-kód, T-Mobile, Samsung,...

NeugasShaman kérdése:

IMEI-kód, T-Mobile, Samsung, és sok-sok dráma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Áprilisban vettem egy telefont az EliteGSM-ből, fél évig hibátlanul működött. Múlthéten egyszercsak kiírta hogy Csak segélyhívás lehetséges, nincs mobilnet, stb. Gondoltam, a SIM kártya. Újraindít, beír, ugyanaz. Akkor elmentem a T-Mobile-ba, de a Sim kártyám működött egy másik készülékben, utána a Samsung-ban RF teszten hibátlanul szerepelt a mobilom és éppen ott tartottam, hogy felkötöm magam, amikor a Samsungos szervízben dolgozó csávó megjegyezte, hogy van ez az IMEI kód. Ő azt tippelte, hogy lehet, hogy a telefonom alapból használt volt, csak eladták az EliteGSM-nek és az előző tulaj nem fizetett valamit az ő szolgáltatójának, ami mostanra megért és letiltották.


Egy kis adalék, hogy felmentem az imei-number.com, vagy valami hasonló weboldalra, ahol a beírás után (#*06# kóddal) kiírta a rendszer, hogy "IMEI NUMBER IS VALID".


Na. Ilyenkor mit tehetek?



2015. okt. 6. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mobiltelefon Webáruház

Keressen Bennünket Telefonon: +36 20 / 566-2200



felhívod őket és magyarázatot kérsz, legközelebb meg nem ilyen szürkeimportos fost veszel

2015. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell kezdeni nyomozni imei alapján, hogy hol mikor és ki használta a készüléket. Legközelebb ellenőrizhető helyről vegyél telót. Úgyis háríta

Ni fognak.

2015. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy legközelebb mit csinálok, az már elég egyértelmű. Ebből a boltból a k**va életben többet nem veszek bontott téglát se.
2015. okt. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!