Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tenni ilyenkor?

Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

A telefonom beleesett a vízbe (5 napig száradt a rizsbe)

most kapcsoltam be és ki-be kapcsolgat magától mit tegyek vagy mi a baja?



2015. okt. 6. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem akarom temetni a telefont de elég nagy a valószínüsége hogy szegénynek annyi. Jól tetted hogy rizsbe rakva szárítottad de amit nagyon sokan elfelejtenek és nem tartanak be hogy miután a vízbe esett a készülék azon nyomban szét kell szedni kivenni belőle az akkut és nem megpróbálni ismét bekapcsolni mert az például az általad leírt hibajelenséghez is vezethet azáltal hogy az áramkörön maradt vízcsepp-nedvesség rövidre zár és létfontosságú áramköri elemeket süt meg! A másik lehetőség, bár nem hiszem hogy 5 nap alatt ne száradt volna ki, hogy még mindig maradt benne valahol nedvesség ami rövidre zárja az áramkört. Ebben az esetben szedd szét újra és hagyd száradni még pár napot hátha észhez tér...
2015. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
keresztet vethetsz rá sajnos.
2015. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyből szétszedtem s külön száradtak a rizsbe

másnap bekapcsolt csak lefagyott aztán inkább annyiba hagytam nem akartam még jobban tönkre tenni

2015. nov. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!