Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1. apple telólan 2015-be...

1. apple telólan 2015-be megéri 5s-et vásárolni?

Figyelt kérdés
Most fogok venni 1 készüléket és végül az iphone mellet döntöttem csak most hogy kijött a 6,6s szerintetek megéri egy 2 éves telefont vásárolni most 2015ben vagy inkább ha az applétól veszek készüléket akkor ne vegyek 5s-et?

2015. okt. 6. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri. 2 évig még frissítve lesz az eddigi tapasztalatok alapján. Mellesleg a 4 colos kijelző tökéletes és az a telefon elég jó minőségű. Szerintem bátran megveheted.
2015. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont hogy a 4 col szúrja a szemem :S , a videó nézés vagy netán a játék miatt..
2015. okt. 6. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs más választás, áldozni kell a 6-ra.
2015. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4 col tényleg kevés a filmhez és játékhoz. A szociális élethez és általános felhasználáshoz tökéletes, de multimédiához nem.
2015. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de sajnos a 6 meg durva 40e-el drágább :S..
2015. okt. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!