Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Esetleg LG Optimus L9?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Sony Xperia U telefonom van, ami addig jó, amíg nem használsz rajta sok programot és nem netezel vele, mivel elég lassú. Tehát a Sony telefon sem szuperál úgy, ahogy kellene. Ráadásul van, amikor több másodpercet kell várni, mire kiírja, hogy éppen ki hív engem. Volt olyan is, hogy fel sem tudtam venni.


A Samsung telefonok külsőleg nem jönnek be és azt hallottam róluk, hogy középkategóriában elég lassúak.


iPhone már túl drága és kicsi, ráadásul nincs hozzá annyi program.


Nokia ugyan jó, de nem akarok mindig fürdőszobacsempét nézni.


Maradt az LG, ami külsőleg is megfogott, mivel elegáns, egyszerű, modern külsőkkel rendelkezik, ráadásul a szoftverje is rendben van.


- a telefonra maximum 50 ezret szánnék rá

- szoftverileg gyors legyen, ne akadjon, ne szarakodjon amikor fel akarom venni a telefont, azt csinálja amit én akarok, internetezés közbe ne fagyjon be

- elegáns külseje legyen


Szétnéztem az LG telefonok között, és az LG Optimus L9-re találtam. Azt mondják elég jó telefon.


Kérdéseim:

Milyen telefont ajánlotok? (Nokia, Samsung és iPhone-on kívül)

Milyen az LG Optimus L9?



2015. okt. 7. 17:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!