Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ilyen az Android?

Tényleg ilyen az Android?

Figyelt kérdés
Hozzáértők és tapasztalt felhasználók válaszát várom abban a kérdésben, hogy az Android op. rendszer telefonon/tableten, valóban "megadja"-e magát az évek múlása során. Azt mondják teljesen lelassul, állandóan lefagynak és konkrétan használhatatlanná válik. Nem tudom, hogy ez egy porhintés, igénytelen felhasználók rossz tapasztalatai vagy reális és tényszerű.

2015. okt. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a hardver és a gyártó is jó szoftvert dob össze, akkor csak a felhasználó tehet benne kárt a hozzá nem értésével. Normális telefon normális használattol nem lassul le. Aki minden nap 25 alkalmazást telepít és töröl, a belső tárhelyet teletölti, a telefon teljesítményét meghaladó alkalmazásokat futtat, annál nem csoda a belassulás. Ha semmi ilyet nem csinál, akkor lassulás esetén dobja ki a telefont, mert a gyártó nem volt képes normális szoftvert csinálni.
2015. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy Samsung Galaxy Tab E mennyire lehet stabil e szempontból?
2015. okt. 7. 18:26
 3/7 dirtboy ***** válasza:

2,5éves androidos telóm van,lg opitmus G

már nem kap frissítést kit kat van rajta de ha kapna sem frissíteném mert tuti rosszabb lenne.

én nem rotoltam,full gyári rendszer,elég sok minden van rajta.

akadni néha akad meg akkor is csak pillanatokra,amúgy szépen fut rajta minden.

ma már én sem tudom milyet vennék helyette,én is még a legjobb telókról is olvasok akadásokat de nem hiába hisz a sok parasztvakító hülyeségek igen hardverigényesek.

így amennyit fejlődik annyit bukik is a nagyobb igénybe vételen.

régebbi telefonra meg mint ez is már az az újabb teljesítmény igényesebb rendszert szerintem nem érdemes feltenni,aksit is jobban meríti meg valószínű többet akadna vele mint a mostanival.


más márkák háza táján nem tudom mi a helyzet.

2015. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. okt. 7. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
De hát az egész felvetés butaság, értelmetlen. Ha fejreáll a telefon, egy hard reset és újra új lesz. Az viszont tény, hogy a régebbi rendszerek támogatása a Play-on szerényebb.
2015. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Androidra oda kell figyelni kicsit, jobban avul mint az IOS hisz jóval több hardveren fut jóval kevésbé optimalizált. (viszont a nyíltsága miatt van menekülési út is a downgradel custom firmwarekkel)

Abszolút nem mindegy milyen telefonról, tabletről beszélünk, és igen oda kell rá figyelni hogy ne pakold tele minden hülyeséggel, mert perszeh ogy lassú lesz és lefagy.

Személy szerint jó tapasztalatom van az androiddal, ios a zártsága miatt nem tetszett, viszont el kell ismerni hogy sokkal stabilabb és optimalizáltabb mint az android. (iphonet 4s-t mondjuk félévente kellet újra indítani galax S4 at mondjuk 2 havonta)


Szóval ha valaki nagyon köpködi az androidod ott vagy a készülékben vagy a userben van a hiba szerintem.

2015. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Konkrét Tablet típust említettem feljebb.
2015. okt. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!