Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt-e mar valakinek Samsung...

Volt-e mar valakinek Samsung Galaxy S6-al tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ezen a heten tervezek beszerezni egyet.

Aki indoklas nelkul lesz><rozza vagy szintugy indoklas nelkul mast ajanl,annak a valaszat figyelmen kivul hagyom,szoval ne faradjon az aki csak indoklas nelkul szidni akarja.

Aki viszont tenyeket,tapasztalatot osztana meg es megalapozottan szeretne mast ajanlani annak valaszat zold pacsi koveti :)



2015. okt. 7. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb másfél hónapja van meg, nekem a 32Gb verzió van, és a sima, nem az edge.

Én eddig elégedett vagyok vele.

Az, hogy gyors legyen alap, és elvárható, tényleg nincs vele gond, szépen visz mindent.

Kijelző nagyon jó, éles, és a színek is szépek. A mérete pont jó, ha akarom akár egy kézzel is tudom kezelni.

A kamera szintén nagyon szép, bár én a sötétben fotózástól (a tesztek alapján) többet vártam volna, azért nem rossz.

Az akkuidő már egy kicsit rosszabb. Intenzív használat mellett a nap végén már tényleg teljesen le van merülve.

Ujjlenyomat olvasó: jó, de még mindig nem elég pontos. Nem mindig ismer fel elsőre.

Amivel még gond lehet az a RAMhasználat. 5-6 alkalmazás után mindig ujratölt.

Eddig 1x fagyott le, szóval nem szokott gyakran fagyni.

Hátránya nagyjából ennyi, egyébként nagyon jó. Fogása kényelmes, kezelhetősége jó, gyorsaságba is nagyon ott van, az OIS nagyon jó, szépen dolgozik. Az akku is viszonyleg gyorsan tölt. Szóval összességében nagyon jó.

2015. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!