Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fél év múlva vennél iphone 5s-t?

Fél év múlva vennél iphone 5s-t?

Figyelt kérdés

Tekintsük el attól, ha valaki utálja az iphone termékeket.


Júniusban lesz esedékes a telefonvásár, viszont annyi pénzem nem lesz, hogy 6-os vagy 6s-t vegyek. Túl "régi" lesz már akkor az 5s? Nem a divat miatt kérdem, hanem a frissítések stb miatt. Nem értek annyira a dologhoz.


(Lehet, hogy nem iphone lesz végül belőle... Majd meglátjuk, egyelőre csak tervezgetek.)


2015. okt. 7. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én most vettem 5s-t kb 2 hete, előtte 4s-em volt úgy, hogy ezer éve kijött már a 6-os. Tökéletesen működött, soha semmi panaszom nem volt rá.

Azért az apple-nek sem az a célja, hogy minden évben kukába kelljen dobni az előző szériákat.

2015. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmi gond nem lesz vele, nyugodtan megveheted.
2015. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az még legalább 2 évig telefon marad. :)
2015. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
42%
Nem, mivel még külföldön is túl van árazva.
2015. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt vennék fél év múlva is, mivel most sem rukkoltak elő 4"-es újdonsággal. A 6-os meg nekem már tepsi, remélem az 5s-em sokáig bírja még :-)
2015. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Díjcsomagommal 150000 lenne, plusz 1000 ft 24 hónapig. Kicsit sokallom. Szerintetek ár-érték arányban megfelelő? Bár szerintem júniusig lehet h olcsóbb lesz.
2015. okt. 7. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon drága. Forgalmazóktól már zsírúj Apple garanciás 5S-t lehet 147-ért venni. Telefonbolti garival már 133-ért. És ezek függetlenek. Szolgáltatótól semmiképpen ne vegyél.
2015. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bp1985 ***** válasza:
50%
Ár érték arányban az egyik legrosszabb telefon. Se most, se fél év múlva nem vennék semmilyen IPhonet. Engem nem tudtak a kamu dumával beetetni.
2015. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Még 100x végiggondolom addig úgyis, de ez hasznos volt.

2015. okt. 7. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért azt még tegyük hozzá, hogy az iphone termékeket nem lehet utálni, mert az iphone az az apple terméke, tehát lényegében hülyeséget kérdeztél, bár a lényeg akkor is egyértelmű..

(ha konkrét típust írsz, akkor már értelmesebb valamivel)


amúgy, vennék.

2015. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!