Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni üvegfóliát a legolcsóbban iPhone 6-hoz ahol fel is teszik?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
helyedben apróhirdetésekben nézném ugyanazt kapod mint az üzletben csak sokkal olcsóbban
2015. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy aliexpress kb 2 dollarert megveszed + a postaidő mire lejön de legalabb olcsó
2015. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebay. Fillérekért lehet kapni, felrakni meg gyerekjáték. (csak rendesen tisztítsd meg a képernyőt a legapróbb porszemtől is)
2015. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már Iphon 6-od van ne pont a kijelzővédő fólián spóroj.
2015. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ami olcsó az szar is, én is rendeltem ebayről, mindig volt valami gond vele, most ilyen van rajta [link]
2015. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami olcso az szar is :-D ez jo , a mobilomra vettem panzerglasst 25 euroert mar meg van repedve a teteje , masikra vettem egy noname olcso kb 1,50 eur kinai szart semmi baja sőt jobban passzolta mobilra mint a 25 euros
2015. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!