Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csinált semmit a...

Miért nem csinált semmit a szervíz a telefonommal? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy Prestigio 5550 Duo-m, aminek 3000 mAh-s akksija van. Már mikor megvettem akkor is gyorsan merült, ami abszurd egy ekkora akkumulátornál. Nem használtam sokat (20 perc chat levett 10%-ot). Esetleg stagnált 40-50% körül, majd fél óra múlva, úgy, hogy hozzá sem nyúltam, azt vettem észre, hogy kikapcsolt, mert lemerült teljesen. Szeptember 9-én beadtam szervízbe, tegnap (10.07) kaptam vissza, de semmit nem csináltak vele, egy szoftver újratelepítéssel oldották meg a problémát, ami ugye nem oldódott meg. Bekapcsoltam a telefont és fél óra múlva már majd 20% elveszett a teljesen feltöltött telefonból. Pedig csak teszteltem, hogy jó lett-e, és letöltöttem egy alkalmazást. Még garanciás, április végén vettem. Úgy gondolom a szervíznek meg kellett volna csinálnia, de 1 hónapot vártam a semmiért. Mit tudok ezek után tenni?
2015. okt. 8. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismét bejelented a hibát, ismét szervíz.

Sajnos egyéb lehetőséged csak 3 sikertelen javítást követően van.

Esetleg arra az időre kérj cserekészüléket.

2015. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a törvényeink szerint nem a szervízbe, hanem az eladóhoz kell visszavinni az árucikket(amíg garanciális)..ezt kevesen tudják...az eladó szereti elhajtani a reklamálót...pedig nála kell leadni, bármi is az..aztán ha visszahozzák, akkor látja, hogy nem csinálták meg, ad(hat) egy másikat..


vagy nem...

2015. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
keresel egy maszek szerelőt és beméreted az aksit.próbálj tőle szakvéleményt kérni.esetleg vehetsz egy új aksit,ez is jobb mint egy hónapig szívni.
2015. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Visszavittem az eladóhoz, először elhajtottak, de később mondtam hogy küldjék el szervizbe. Azt viszont kétlem, hogy megnézték, hogy megcsinálták-e, (media) mert szerintem nem nagyon érdekli őket. :D


Nem kapható bele új akksi, már kerestem. :/

2015. okt. 8. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!