Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér Iphone 6 nagyon csajos?

Fehér Iphone 6 nagyon csajos?

Figyelt kérdés
Vannak hátrányai a fehér színnek?
2015. okt. 8. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban látszik félhomályban. Amúgy meg úgyis tokba teszed (én beletenném, túl drága kütyü ahhoz, hogy egy véletlen, rossz mozdulat miatt tönkremenjen, és apró karcolással is elvész a garancia az Apple-nél), hacsak nem rózsaszín szívecskés-strasszos tokot használsz, semmi csajos nem lesz benne.:-)
2015. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem csajos, viszont látszik a porszemcse az előlepi üveg alatt a széleknél. Ennyi hátránya van szerintem (szóval könyebben koszolódik és jobban is látszik rajta mint egy space grey-en)
2015. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valóban, csajosnak nem csajos, de amit a második ír, az sajnos igaz, ráadásul ez méginkább igaz arra, ha egy kicsit odakoccan valahova a széle, és egy kis üvegrész kitörik belőle, az abban lerakódó kosz is látványosabb.

régebben ilyenbe kötött bele az egyik érdeklődőm, amikor a 4S-emet árultam, mert volt a szélén 1-2 apró ütődés, szép barna kosszal kiemelve, amit persze semmi se visz ki onnan, kivéve ha tűvel kipiszkálod :D

2015. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami nagyon jó tokot kell rá venni.
2015. okt. 8. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Tok + kijelzővédő üveg mindenképpen alap!

Ha a fehérhez mondjuk barna tokot veszel, akkor már nem is lesz annyira csajos, sőt, iszonyatosan faszán fog kinézni vele!

2015. okt. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zöldike99 válasza:
A barátomnak is fehér van és barna tok. Iszonyatosan jól néz ki :) Nem csajos ;)(Nekünk egyforma telónk van, csak az enyémnek rózsaszín <3 tokja van :D )
2015. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!