Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat:'Szivárvány hányás'...

Snapchat:'Szivárvány hányás' sony xperia m2aqua, android 5ön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég elterjedt a dolog. :D Igazából vannak ezek az arc 'filterek' (?)! Ezeket ,hogyan tudom használni snapchaten? A telefonom android 5ös ,frissítettem a snapchatet is ,de nem elérhetőek ezek a funkciók :/ Mi lehet a probléma?


2015. okt. 8. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is azt hittem, hogy nekem nem működik, aztán vagy 50 próbálkozás után sikerült.(azóta már mindig megy) A lényeg, hogy az arcod teljesen benne legyen, és tartsad az ujjad az arcodon(a kijelzőn) amíg nem olvassa be. Ez kb. 2-3 másodpercig tart. Sok sikert.
2015. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem megy..xdd Fogalmam sincs mi lehet a bibi ,talán a telefon 'elavult' lenne hozzá? :o
2015. okt. 8. 21:38
 3/3 anonim válasza:
nekem működik :D iPhone 6om van.. szerintem csak iPhonokon működik..vagy nemtudom ..próbálkozz :D 15/L
2015. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!