Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Microsoft telefont...

Melyik Microsoft telefont ajánlanátok, amelyik megfelel a lenti feltételeknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék egy Microsoft telefont, mert sok jót hallottam a Windows Phone-ról, viszont nem ismerem őket.

Légyszíves, ha tudtok olyan telefont, ami megfelel ezeknek a feltételeknek, írjátok meg!

-4,5-5 col

-smiley billentyűzet

-vékony telefon

-értesítést jelző led fény(nem tudom, hogy van-e)

-első kamera (min. 6 MP)

-sokat bíró akkumulátor

-gyors

(-2 SIM kártyás)

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2015. okt. 9. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia jó lenne ha egy kicsit pontosabban leírnálcegy két dolgot


"vékony telefon menyire" legyen vékonyon?


"sokat bíró akkumulátor" Hány mAh akkumlátor legyen minimum?


"-értesítést jelző led fény(nem tudom, hogy van-e)"

Olyanról nem tudok, hogy van e egy lumia telefonon (szerintem nincs), de tudok ajánlani valami mást ami hasonló funkciót lát el:

glance screen


Érdemes lenne utána étned.


Meg menyiért szeretnél fizetni érte?


De ezek alapján: Lumia 640

2015. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát az a baj, hogy nem nagyon tudom a szakkifejezéseket, azért írtam így :D

Eddig ahogy utána olvastam tetszik a Lumia 640, és pont arról hallottam, hogy a nagy alkalmazásokat is elbírja.

Max. 40-50.000 Ft között gondolkoztam...

Köszönöm szépen a segítséget, szerintem megtaláltam a hozzám illőt. Sokat segítettél tényleg, köszönöm! :)

2015. okt. 9. 21:07
 3/6 anonim válasza:
Lumia 640-em van, bátran ajánlom, remek készülék. Kicsi fura kritériumaid vannak, de ez a teló gyors, jól bírja az akksija, és stabil.
2015. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Guminyuszmusz válasza:
Úgy hallottam , hogy a Microsoft Lumia 435 jó.
2015. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit furcsa feltételek, de hát kinek mi.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket, végül is a Lumia 640-et választottam, ezt nekem tervezték :D

Az ára is pont belefér, szóval köszönöm szépen mindenkinek! :)

2015. okt. 10. 13:41
 6/6 anonim válasza:
Lumiam volt, es nagyongyorsan merult, ugy h alig hasznaltam. nem gyors. sz.rul fotoz
2015. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!