Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiknek van jobb kamerája,...

Melyiknek van jobb kamerája, melyiknek jobb a RAM kezelése?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z3

Lg G4

Samsung Galaxy S6



2015. okt. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s6, ez a legjobb ezek közűl.
2015. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPhone 6s, na annak van a legjobb kamerája. De ezt félre téve én azt hallottam hogy az Lg sokszor kell javítani mert mindig tönkre megy, a haveromnak samsungja van 12mp

és nekem 8mp mégis én jobb fotót csinálok :D a sonyról meg nem tudok semmit csak azt hogy szar a háttérképe :D de én nem akarlak befolyásolni válaszd azt amelyiket akarod ha annyira fotózgatni akarsz vegyél egy kamerát:DD

2015. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 adamperlaki ***** válasza:
Lg g4
2015. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, akkor a haverod hülye a telefonjához..

az s6 ha rendesen van beállítva a kamera, sokkal jobb képeket csinál mint az iphone.

de kamerából a sony megeszi a másik kettőt ami van a kérdésben.

2015. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1: Iphone 6s

2: Samsung Galaxy S6

2: Sony Xperia Z3

4: LG G4


És én nem vagyok elhivakodott.

2015. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem azért de az iPhone-nak sokkal jobb mint az s6nak és hiába állítgatod az s6 h jobb fotója legyen mint az iPhone-nak de ilyen szempontból az iPhone állítgatás nélkül jobb fotót csinál mint az s6 és ha beállítod mi lesz...
2015. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!