Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos Total Commander...

Az androidos Total Commander alkalmazás miért nem akar rendesen működni?

Figyelt kérdés

Folyton azt csinálja hogy másolásnál/áthelyezésnél kidob egy olyan üzenetet hogy sikertelen, esetleg rott jogok kellenének hozzá...

Nos, először is minek ehhez root jog??

Másodszor: van root jogom..

És ha egy szerveren vagyok fent és letöltenék onnan egy fájlt, akkor tökmindegy hogy a letöltés+megnyitást vagy a letöltés+szerkesztést választom, vagy nem tölti le mert vacak, vagy letölti, megnyitja, és mikor bezárom, akkor "Ideiglenes fájl törölve"...

Én meg a com.gishler.TotalCommander mappából szeretném áttenni sd kártyára is. De nem megy mert ideiglenes fájl, ha pedig úgy másolnám át hogy közben meg van nyitva az ideiglenes, akkor vagy sérült lesz a fájl és nem tudom később megnyitni, vagy 0 bájt méretű lesz amit letölt.

Nagyjából ezeket szokta csinálni. Mi lehet a baj vele?

Az osztálytársamnak nem csinál ilyeneket, pedig ő is ugyanúgy letölti a suli szerveréről az újonnan feltöltött tananyagot ha kell meg minden, ahogy én, de neki nem szarakszik.

Telefonom: LG Optimus L7 II



2015. okt. 9. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!