Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül gyorsan a Samsung...

Mitől merül gyorsan a Samsung Galaxy S4-em?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 5 és fél hónapos Samsung Galaxy S4 I9506-os telefonom, Lollipopos.(T-mobiltól vettem) Elég gyorsan merül, készenlétben alig, de ha netezek vagy facebookozok 1-2 percenként merül 1%-ot. Ma például 8-kor keltem, egészen aktívan használtam és most, háromnegyed háromkor 26%-on vagyok. A telefont automata fényerőn használom, WiFi bekapcsolva, energiatakarékos módban van, a térerő pedig nálunk alacsony (csak segélyhívás,azt hallottam, ez is meríti). Éjjel töltöm, az okozhatja? Vagy vegyek bele új akksit? Vagy mit tegyek? A válaszokat előre is köszi!(Miközben ezt a kérdést megírtam, 3%-ot merült...) Ja és a telefonnak más baja nincs.

2015. okt. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az okostelefon ilyen. Gyorsan merül. Főleg, ha állandóan nyomogatva van. Automata fényerőről át kell állni állandó, alacsony fényerőre, wi-fit, ha nem használod, le kell kapcsolni.
2015. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen gyorsan merülnie. Töltsd fel 100%-ra, lépj be Recovery-be, csinálj egy Wipe Battery Stats-ot. (Ha nem találod rakj fel CWM-et.) Ha meg csináltad. Kapcsold be a telefont és ne használd, nyomj ki mindent és várd meg még kikapcsolásig le merül. Ha ez meg van fel töltöd és használhatod. Tovább fogja bírni. Ha nem lesz jobb akkor rom csere. Ha az se segít akkor akku csere
2015. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha folyamatosan nyomkodva van, nagy a képernyő, dolgozik a hardver, megy a wifi, böngésző, facebook is szívja lefelé, akkor ne csodálkozz hogy merül.
2015. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lacika89 válasza:

Ne szórakozzatok már! Nem 1 nap alatt merül le folyamatos használat mellett, hanem 2-4 óra alatt használat nélkül. wifi és facebook van csak bekapcsolva. ebben az állapotban az s6 vagy a lumia 640xl 2 napot is bírt, úgyhogy ez abszolút nem normális. Én is küzdök a problémával a barátnőm s4-esén. Nemsokára márkaszervizbe viszem, ha többet megtudok, jelezni fogom.

Annyit hogy 1 hete új benne az akksi és ennek ellenére is 4 óra alatt lemerül. A régi akksival 1-2 órát bírt.

2016. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szakál H. Róbert válasza:
Semmi sincs bekapcsolva, sem wifi, semmi, csak a zenelejátszó, (Stellio), kimegyek az udvarra, +10 fok van, fél óra múlva 100-ról 22-re merül és ki is kapcsol. Ha 0-5 fok van, akkor 100-ról 3-4-5 perc alatt lemegy 35-37-re és kikapcsol. Van ilyen, vagy csak nálam? Új aksi?
2020. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!