Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy micro SIM es...

Ha veszek egy micro SIM es telefont akkor a szaküzletben méretre vágják a SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem interneten(telenor) egy micro SIM es telefont és hozzá kártyát.Ugy küldik el a kártyát hogy mértetrevágják?Vagy ha megvan akkor nekem kell elmennem a szaküzletbe méretre vágatni?

A választ előre is köszönöm.



2015. okt. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért vágnák méretre eleve olyan méretű kártyát küldenek hozzá amit eleve olyannak gyártottak, nekem például multi sim kártyám van mind a három méretű sim, az is lehet hogy ilyent küldenek. Amúgy ha majd nano sim-es telefonod lesz dehogy elvágasd valakivel mert a normál illetve a micro sim pár század milliméterrel vastagabb így ha egy ilyenből kivágott simet tennél a telefonba beszorulna.
2015. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy előttem írták, a nano kártya a necces, de a mikro az ki van gyengítve a normál méreten belül, tehát kis kezeddel kitörheted..

de ha elmész egy boltba, ott a szakember pik-pak beteszi..

2015. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!