Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? Szeretném...

MinionGirl15 kérdése:

Valaki tud segíteni? Szeretném aktiválni Cortanát (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval Windows Phone-m van. Win8.1 Update 2. Nem jelenik rajta meg Cortana. Már csomó videót megnéztem de semmi. Ha segíteni tudtok annak örülnék. ;)

#Windows Phone #Cortana #Windows 8.1 Update 2
2015. okt. 10. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Cortana a win10 ben van de csak amerikaiaknál müködik.
2015. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Csak azért kérdeztem mert azt írja ki a telefonom, hogy nekem is Lumia Denim-em van és, hogy ahhoz jár Cortana is.
2015. okt. 10. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Már az első 8.1 es kiadás óta elérhető Cortana. A nyelvet amerikaira állítod, telefon újraindít, azután a régiót is amerikaira állítod, még egy újraindítás és már ott is van. Magyarul még nem tud és egyhamar nem is fog tudni. De angolul jól lehet használni vagy más nyele én amit mind ketten ismertek. Have fun
2015. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!