One M9 vagy M8?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek a kettő közül?
2015. okt. 10. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

egyiket sem.

szar mind a kettő

2015. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
indokolnád kérlek?
2015. okt. 10. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első véleményét alá tudom támasztani. Az M9-ben Snapdragon 810 van, az nagyon melegszik, ami nagyobb baj, hogy az M9-ben nincs megfelelő hűtése, túlhevül szinte bármitől.


Emellett egy iszonyú gagyi Toshiba szenzoros kamerája van, középkategória szint kb.


Az M8-ban lévő ultrapixel technológiás kameráról meg már ne is beszéljünk, az rettenetes.


Nem csoda, hogy az M9 egy óriási bukás, a HTC meg a csőd szélén táncol. Igazából meg is érdemlik, felsőkategóriás áron akarnak eladni olyan telefonokat, amik a mai középkategóriában sem tündökölnek.


A lényeg, hogy felejtsd el mindkettőt, példának okáért a Samsung S5-S6 klasszisokkal jobb, az LG G4 is rommá veri őket ( a G3 nem jó). Rengeteg alternatíva van rájuk.

2015. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én akarom venni, hanem az egyik barátom. Én a G4, S6, és Note5 között gondolkodom nagyon. Mindhárom tetszik, de legjobb árban lévő legjobb tudásut akarom. :) Szerintetek?
2015. okt. 10. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint az S6 a legjobb.


A G4 optikai képstabilizátora videók közben "túlműködik", nagyon idegesítő dolog:

https://www.youtube.com/watch?v=rKmWRELlXAc

Emellett sokszor félreméri a színeket automata módban.


Az S6-nál és a Note 5-nél nincs ilyen gond, nekem az S6 azért tetszik, mert még lehet 1 kézzel kezelni.


A G4-et és az S6-ot kipróbáltam, az S6-nál maradtam.

2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szimpatizálok az idei samsungokkal. :D A note kicsit tényleg nagy. Elmegyek egy üzletbe ahol kitudom próbálni mindkettőt, és döntök :) Köszönöm a segitséget! :)
2015. okt. 10. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!