Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az android frissítő...

Melyik az az android frissítő program?

Figyelt kérdés

Van egy program, amivel a régi (5 éves, android 2.0) telefonokra is lehet rakni android 4.2-t. (talán 4.2 a max)

Régen mondtak nekem 2 programot is.

Az egyik valamiért nem tetszett, a másik pedig elég jó és könnyű, mindenki azt használja.



2015. okt. 11. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez távolról sem csak a csodaprogramod kérdése. Az xda-developers fórumon keresd meg a készüléked fórumát és ott turkálj.
2015. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

zoligyerek, utállak.

Miért?

3x találkoztam már itt veled.

Feltettem egy kérdést. Jól megfogalmazva, érthetően.

Te meg, csesztél rá értelmesen/normálisan választ adni, a kérdésre, amit tudni akartam, hanem írkáltál össze-vissza mindenféle ostobaságot, mint most is...


Egyébként a jelly beanre gondoltam.

Az az a program, ami az 5 éves androidos telefont, amire max. 2.3 jött ki, 4.2-re varázsolja.

2015. okt. 11. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen.


"van egy régi androidom, hol a frissítőprogram, amivel rámegy az új is"

Ez egy kalap szar, nem jól megfogalmazott kérdés.


Ez egy jól megfogalmazott kérdés:

"van egy XYZ tipusú készülékem, RST gyári rommal, szeretném rátenni a UVW romot"


Erre a helyes válasz : xda-develpoers megfelelő fórumon megtalálsz minden szükséges leírást :) Talán még be is linkelném, ahogy már többször meg is tettem, valóban jól megfogalmazott kérdés esetén.


De itt minden harmadik pistikének csak annyira telik, hogy:"ááá nemjó valami, micsinájjak, csak normális választ!!!"

2015. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+1 Zoligyerek
2015. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ühüm, ühüm...

Erre a kérdésre (egy ilyen kérdésre, mint itt ez) én és még másik 2,9 milliárd ember tudna egyszerűen válaszolni.


Az XDA dvlprs weboldal nem magyar.

Olyan oldal, mint az xdadvlprs van még 9 másik magyar is, ahol úgy leírnak neked mindent az android készülékek kijelzőjének molekuláris összeállításától kezdve a főzött rom telepítéséig, hogy azok a weboldalak még le is szopnak közben.


A másik két kérdésem is egyszerű, normális, érthető volt, ami tisztán kifejezte a problémát és 2 tőmondatban lehet rá válaszolni.

Az egyiknél ketten, a másiknál hárman ezt meg is tették. De mindkettő kérdésnél ott voltál Te is, azt csesztél értelmes/normális választ adni, -segíteni- csak humbukoltál, úgy, hogy rajtad kívül még HÁROM EMBER MEGÉRTETT ÉS SEGÍTETT EGYSZERŰEN, NORMÁLISAN.

Te ezt miért nem tudod?

Ellibbenhetnél innen gyakorikérdésekről, ez nem a Te világod.

Légy szíves.


Ezen kérdésem pedig egyértelműen kifejti azt, hogy ÉN CSAK A PROGRAM NEVÉRE VOLTAM KÍVÁNCSI!!!!!!

S még azt is odaírtam, hogy az 5 éves, android 2.0t is frissíti android 4.2-re.

Minden harmadik androiddal foglalkozó weboldal ezt szajkózza, ezt élteti, ezt mondja a legkirályabbnak, szóval MINDENKI TUDHATJA HOGY A JELLYBEAN AZ ÜRÜLÉKBŐL IS VÁRAT ÉPÍT!!!!!!!!!

(de én elfelejtettem s nem volt időm keresgélni, a válasz meg elég sürgős volt)

2015. okt. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!