Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2 Mini Telefonomba szeretn...

Tozser Alex kérdése:

Lg G2 Mini Telefonomba szeretnék 16gb Micro SD kártyát venni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nemvagyok ebben a témában otthon, a telefonomba lehet Sd kártyát behelyezni, most csak memória kártya van ami elég kevés helyet ad(2,35gb-ttal kezdek).Az Sd kártyáknál nemszámitanak a méretek, hogy beleillik-e a telefonba, ilyesmik? Vagy hogy milyen gyorsan megy tönkre stb. pl (a samsungnak milyen micro SD kártyái vannak, hamar tönkre mennek e?) vagy micsoda? M1, valaki tudna segiteni hogy LG G2 Minibe milyen 16gb MicroSD kártyát vehetnék, mennyibe fájna? Én ilyen kettőezer környékén láttam a tescoban.
2015. okt. 11. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabványméretek vannak, a tiédbe microSD való, max 32 GB-os tehető bele a termékleírás szerint. Szerintem nagy különbség nincs a kártyák élettartama között, nekem egy 16 gigás Kingstonom van vagy 5 éve, semmi gond nincs vele. 2-3 ezer forintért kaphatsz.
2015. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2015. okt. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!