Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 7 vagy Iphone 5s?

Honor 7 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Melyik jobb telefon?

2015. okt. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi.
2015. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

iPhone 5S.

Ne szarakodj már ilyen kínai androidos hülyeségekkel.

2015. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honor 7 eggyértelmüen,nekem honor 6 óm van de a 7 még jobb gyors fagyasmentes életem legjobbteloja de énis honor 7 et akarok
2015. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Honor 7.

Fantasztikus telefon! Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Ismerősömnek iPhone 6 van..jobbam megvizsgálta a telefont..idézem "ilyen asztal legyek,ha mégegyszer iPhone-t veszek" :)

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Kedves Második Válaszadó!

Azért mert valami kínai még nem gagyi.Az alsóneműdtől kezdve az autódig mindenben van valami,ami kínai,mert esetleg csak ott gyártják.

Nem vagyok irigy azokra,akiknek iPhone van a kezükben,mert 130.000 Ft-ot adtam ki a Honor 7-ért.Nyilván meg tudtam volna venni egy iPhone-t is.De köztudott tény,hogy ha azt vesz az ember,csak a márkát fizeti meg. Az iPhone egy divat lett.Engem például egyáltalán nem érdekel,mert hálistennek az embert még nem iPhone-ban mérik..

Én inkább vagyok egyedi,mintsem az összes többit majmoljam :) de ízlések és pofonok..kinek a pap,kinek a paplan :)

Mindenkinek szíve joga eldönteni,milyen készüléket vesz,de csak megerősíteni tudom azt,hogy attól mert valami kínai,még nem gagyi... ;)

2016. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!