Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet hálózati tiltás a...

Miért lehet hálózati tiltás a telefon gyári visszaállítása (reset) után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem kb. 2 hónapja egy samsung duos telefont, már nagyon lassú volt és rengeteg felesleges dolog lett rá telepítve.

Gondoltam csinálok egy visszaállítást az eredeti állapotra, meg is történt, de azóta hálózati tiltás van, szóval nem tudok telefonálni. Használtan vettem a készüléket, szóval ha a szolgáltatót hívom fel, akkor max. a pinkódot tudom bemondani, semmi mást, mert fogalmam sincs hogy mik az eredeti tulajdonos adatai stb..., mi a teendő szerintetek. Egyébként 30-as a szolgáltató.

Köszi !



2015. okt. 12. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefont szétszeded belül pl akksi alatt kéne látnod a készülék IMEI számát. Ez alapján el lehet indulni a szolgáltatónál. Viszont nem árt, ha magaddal viszed a bizonylatot, számlát vagy átadás-átvételi papírt, amit a telefonhoz kaptál, hogy bizonyítani tudd, hogy nem loptad.
2015. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok,köszi!
2015. okt. 12. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted a telefont? Függetlenül, vagy szolgátatósként vetted?
2015. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem független, használtan lett véve egyik piacon, de a doboza és a papírjai is megvannak, gondolom csak nem lopott.
2015. okt. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!