Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 530-amra megcsinál...

Nokia lumia 530-amra megcsináltam a microsoft fiókom de két hónap múlva mikor leakartam tölteni az egyik alkalmazást kérte a jelszót. Hogyan lehet letörölni a fiókot és újat csinálni?

Figyelt kérdés
Időközben már elfelejtettem a felhasználó nevem és a jelszavam is de már fényképezni sem tudok vele.

#telefon #Microsoft fiók #Nokia Lumia 530 #alkalmazás letörlése
2015. okt. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások/névjegy/telefon alaphelyzetbe állítása
2015. okt. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor nem törlődnek vele a telefon számok meg a zenék is?
2015. okt. 15. 18:09
 3/3 anonim válasza:

Én most csináltam meg az alapbeállítást 635-re. A telefonszámok nekem a SIM-kártyán voltak, volt vagy 10, ami nem, azokat kiírtam.

Fotók, zenék elvileg a felhőben vannak, de ugye ahhoz nem tudsz hozzáférni (én sem tudtam, nekem is új fiók kellett). Így ezeket át kell USB-ned vagy blutooth-oznod valami másra.

Minden az alapbeállításra megy vissza, nekem pl most az a gondom, hogy utána nem adja hozzá a fb-os ismerőseimet a kapcsolatokhoz... pedig előtte alapból betette, amikor először beléptem a face-re...

Én se tuddtam már fényképezni, és most az is megjavult.

2015. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!