Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ez esetben? Át...

Mi a teendő ez esetben? Át lehet menteni a zenéket, képeket?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy véletlenül leejtettem a Samsung Galaxy S Plus telefonomat.Elvittük a mobildokihoz szervizbe,ám nem tudtak rajta segíteni.. :S Így vettünk egy új készüléket (Samsung Core Prime). Az előző telefonomból viszont kivették a SIM-és a memóriakártyát is.. A mostani mobil tárhelye 8GB,viszont azt mondták,lehet bővíteni. (Az előzőé 16GB volt.) Mit kell tennem,ha erre a készülékre át szeretném menteni a zenéket,képeket? Nem szeretném ugyanis,ha minden adat elveszne...

2015. okt. 13. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákötöd a régit egy PC-re és a Samsung KIES szoftverrel lemented. Már ha bekapcsol.
2015. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget. :)
2015. okt. 13. 16:31
 3/3 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet akkor,ha az előző telefon abszolút működésképtelen? Egy nappal a "baleset" előtt a telefonom kiírta,hogy szoftverfrissítés szükséges. Nem mertem nekifogni.. :S A rákövetkező napon ejtettem el.. :( Vittem a mobildokihoz,mert azt hittem,az ütődés ellenére még menthető.. Felmerült bennem,hogy vajon a memóriakártya nem sérült-e meg? Azt hallottam,hogy vissza tudják állítani,így az adatokat át lehet menteni. A kérdés az,hogy mennyibe kerül egy ilyen művelet? :) Kíváncsi lennék..
2015. okt. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!