Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy kis gondom mi a fene...

Van egy kis gondom mi a fene az a biztonságos üzemod?

Figyelt kérdés

[link] itt a kép hozzá A képernyöröl 7 ap tünt el de alaklmazás kezelöben bent van

Nem tom ez mennyire számit de le merült a telo 2% ra kikapcsoltam haza mentem és felraktam töltöre feltöltött be kapcsoltam és már ilyen volt

Aki tudja mi ez segitsen léci



2015. okt. 13. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt biztos megtalálod a beállításokban. csak nézz szét rendesen.
2015. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ujra inditottam azota és jó lett
2015. okt. 13. 19:13
 3/6 Jófej:D ***** válasza:

(Lehet hogy hülyeséget mondok, de talán nem)

Olyan mint Windowsban a csökkentett mód. A harmadik féltől telepített alkalmazások nem indulnak el. A kikapcsolás gombot hosszan lenyomva lehet újraindítani biztonságos módba. - Tudom hogy már megoldódott, de hátha valaki még nem tudja és idetéved. :)

2015. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 g4m3b0yHUN válasza:
Sziasztok, nekem is ugyan ez a problémám lenne. Samsung galaxy ace 3 típusú telefonom van, Jelly beam 4.2.2-es android rendszer van rajta. Haza jöttem éjjeles műszakból, a telefonomon be állítottam az ébresztőt és le feküdtem. Mire felkeltem az össze nem gyári appom el tünt, hiába volt a telepített eszközökben, a menüben sehol sem volt látható. Bal alsó sarokban a biztonságos mód szöveg jelent meg. Olvastam segítséget, javaslatokat de semmi nem vált be. Újra indítottam, gyári vissza állítást csináltam, micro sd kártyával és nélküle is és semmi, csökkentett üzem módban nem tudtam el indítani, és sehogy sem tudom ki kapcsolni a biztonságos mód-ot. Minden appomat töröltem, frissítéseket is, mindent, akkor sem szűnt meg a probléma. Ami emeli a bosszúságomat az az hogy akárhányszor fel teszem a telefonomat töltőre " Akkumulátor lekapcsolva " szöveg jelenik meg. A telefonom nem tölt, de nem is merül le. Tudna nekem valaki segítséget nyújtani. :/ Előre is köszönök minden hasznos segítséget.
2016. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sárvédő123 válasza:
Nekünk is ez volt már kétszer, csak újra kell indítani és minden vissza áll
2019. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sárvédő123 válasza:
Kikapcs utána bekapcs nem újraindítás
2019. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!